Začátek roku je plný novinek z Adropu

30. 1. 2015

S novým rokem musí přijít i nové zážitky, to dá rozum. Nějak jsme si, ale seděli na vedení (což je zvláštní, protože většinou naše VEDENÍ sedí na nás) a nic nás nenapadalo. Demokraticky jsme se tedy rozhodli, že pro lepší tok myšlenek nám naše VEDENÍ koupí nové, měkčí židličky alias křesílka, ve kterých se můžeme pohodlně rozvalit a dát si nohy na stůl. Nebudete tomu věřit, ale pomohlo to! Našli jsme pro vás další super zážitky…

Budete u toho křičet a budete mě chtít znovu a znovu… Váš SCAD diving

Tak tenhle zážitek vám nikdo jiný v ČR nedopřeje. Jen MY! Bungee a katapult blednou závistí, protože takový 30 m dlouhý volný pád vám vyžene adrenalin daleko výš a srdce spadne daleko níž… Ano, právě tam!

Ve speciální klícce vás vyvezeme na jeřáb, kde vás pověsíme do průvanu a poté vás prostě necháme spadnout jako tu hrušku (to ovoce, ne kuchtíka Ládíka). Přistanete do měkké sítě se vzduchovými tubusy a brzdným systémem. Paradoxně, nikde nezažijete tak bezpečný pád jak na SCAD divingu.

Přežili jste SCAD diving? Tak to si zasloužíte pořádnýho ruma!

A ne jednoho! Rozšířili jsme možnosti degustace kvalitních rumů světových značek, které podáváme s výtečnými dobrotami, které jen umocní dokonalý prožitek vašich chuťových pohárků.

Nápojový list:

• Coruba 25Y 40% (Jamaica) a flambovaný banán se skořicí

• Captain Morgan Private Stock 40% (Portoriko) a karamelizovaný pomeranč

• Damoiseau 8Y 40% (Guadeloupe) a zavařená kořeněná švestka

• Pyrat XO 40% (Barbados) a marcipán ve vanilkové čokoládě

• Diplomatico Reserva Exclusiva 12Y 40% (Venezuela) a luxusní čokoláda Rose of Jericho

• Bacardi Oakheart 35% (Portoriko) a javorový sirup s nádechem skořice

A mnoho dalších…

Potrpíte si na jemnější pitivo? A co kdybyste si ho rovnou sami vyrobili? Staňte se vinařem na zkoušku!

Vypněte ten příšerný seriál o vinařích a rovnou se staňte jedním z nich! Na znojemských vinicích si naučíte vážit plodů přírody i těžké práce vinařů, jelikož si ji sami vyzkoušíte. Popohánět do práce vás bude zkušený vinař, který vás bude unavovat svým výkladem o vinici, víně a jeho výrobě. Když to všechno přežijete, za odměnu se zúčastníte pikniku s občerstvením, nealko nápoji a hlavně vínem! 

Dále vás čeká řízená degustace 8 vzorků vín a následná neomezená konzumace vína. Návštívíte sklípek, kde pro vás bude nachystaný zábavný program a večeře formou rautu. O pravou moravskou atmosféru se postará cimbálovka.

Ubytováni budete v komfortním dvojlůžkovém pokoji se snídaní a na památku si odvezete lahev vína.

Jen tak popíjet a vzpomínat třeba na vojnu

Vojna pro pamětníky je určená především pro rodiče a jejich děti, pro prarodiče a vnoučata, kdy se pamětníci mohou vytáhnout před tou mladou cházkou a ukázat jim, co všechno se naučili, když byla vojna ještě povinná a oni z toho byli celý zelení. 

Děti, mladí i pokročilý společně zažijí mnoho aktivit jako je třeba střelba na střelnici, jízda nákladním vozidlem Praga V3S na tankodromu, prohlídka muzea zbraní a historické vojenské techniky z dob studené války, prohlídka fotografií, řádů nebo rozborka a sborka pistole.

Od Pragovky k amerikánskému vojenskému speciálu HUMVEE

20 - 40 minut budete řádit za volantem americké legendy HUMVEE. Volné pole působnosti budete mít na offroad terénu, který je plný překážek, strmých kopců a výmolů. S sebou si můžete vzít až dva spolujezdce, kteří už jsou započítaní v ceně zážitku. Kromě divoké jízdy si rozhodně vyzkoušejte i střelbu na cíl z jedoucího vozidla!

My vám TO změříme a neunikne nám žádná zóna... ani ta geopatogenní!

Nemůžete spát, trápí vás migrény, bolesti zad a kloubů, ale podle lékaře jste naprosto zdraví? Buď změňte lékaře, nebo si změřte geopatogenní zóny ve svém domově. Ty sice nikam nepřestěhujete, ale svůj nábytek můžete přestěhovat tak, abyste se jim vyhnuli po většinu dne.

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky