Váš taťka bude mít svátek! Oslavte s ním jeho velký den - Den otců.

11. 6. 2014

Den matek se nám Čechům už vryl pod kůži, ale Den otců je u nás stále tak nějak opomíjen. To v zahraničí se mají tátové líp. V mnoha zemích patří Mezinárodní den otců mezi oblíbené svátky. Ve většině z nich připadá tento významný den na třetí neděli v červnu, stejně jako u nás. V latinskoamerických zemích, ve Španělsku, Portugalsku a v Itálii se otcové oslavují v den sv. Josefa, dne 19.3. 

Tak vidíte, že je na čase, abychom si napravili reputaci a dali svým milovaným tátům také najevo, jak jsou pro nás důležití. A na to by se hodil nějaký pěkný dárek ke dni otců. Nezáleží, jestli Váš táta je ještě Jura nebo už je ve věku ctihodného kmeta. Pořád je to ten táta, který s Vámi vyváděl lotroviny, hrál fotbal, četl pohádky nebo rozmazloval svojí malou princeznu. Díky němu jste zažili spoustu skvělých zážitků a nyní je může prožít on díky Vám! A na kdy tedy připadá Den otců u nás? Dne 15.6.2014 to vypukne!

Bungee jumping z televizní věže

Začneme tím nejlepším! Pro tatínky se zdravým srdcem a pevnými nervy je připraven bungee jumping z televizní věže. A protože mají ten svátek, tak i my jim dáme dárek v podobě slevy na tento zážitek. Jeden seskok + DVD na památku za akční cenu 990 Kč (původní cena 1.395 Kč). 

Tandemový seskok z letadla

Mnoho lidí o tomto zážitku sní, ale nikdy si ho nesplní, protože nenajdou odvahu. Pokud je Váš taťka stejný případ, prostě ho vystrčte z letadla a je to! V letadle se připoutá ke svémutandem pilotovi a společně vyskočí ve výšce 4 kilometrů. Zhruba jednu minutu bude padat volným pádem při rychlosti 200 km/hod. Dalších 10 -15 minut si bude užívat volného letu s padákem, kdy se bude moct kochat jedinečným výhledem.

Exkluzivní řízení letadla na zkoušku

Během předletové přípravy se dozví vše podstatné o pilotování Cessny či ultralehkého letadla. Následuje let, během kterého bude minimálně 10 minut plnit funkci 2. pilota. Po přistání se zúčastní poletového briefingu, kde let zhodnotí a budou mu zodpovězeny veškeré dotazy.

Střelnice

Je Váš táta fanda do zbraní, akčních filmů, nebo snad uvažuje nad zbrojním průkazem? Tak to by si měl vyzkoušet střelbu na střelnici. Na začátku absolvuje školení o bezpečnosti a správném zacházení se zbraněmi a pak přejde k samotné střelbě. Za 1 hodinu si vyzkouší střelbu z pistole ráže 22LR, pistole ráže 9 mm Luger, brokovnice ráže 12/70, revolveru ráže 357, Magnum a pistole ráže 7,65 Browning.

Den golfu

Pro tatínky, kteří dávají přednost klidnému sportu, nabízíme lekce golfu s profesionálním trenérem. Během individuální výuky se naučí základy držení hole, švihu, odpalu a další golfové techniky. Golfové hole mu budou zapůjčeny. 

Ochutnávka potápění

Na začátku shlédne instruktáž a v praktické části kurzu potápění se postupně ponoří až do hloubky 5 metrů za stálého doprovodu zkušeného instruktora, který se postará o nezapomenutelné zážitky i o tátovo bezpečí.

Rafting

Jezdili Vaši rodiče za mlada na vodu? Připomeňte jim ty dobrodružné chvíle, dejte dohromady jejich "starou" vodáckou partu a vezměte je na divokou řeku. 

Projížďka na sportovním člunu

Pošlete tátu k vodě! Objednejte mu projížďku ve sportovním člunu Bayliner 185 (nebo podobném typu). Z paluby si může prohlédnout Karlův most, Hradčany, Vyšehrad a mnoho dalších pražských skvostů, nebo se můžete vydat na adrenalinovou projížďku mezi nádržemi Vrané nad Vltavou a Štěchovice. Po domluvě s kapitánem si může vyzkoušet i řízení člunu.

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky