Nejlepší dárky k Vánocům pro muže

13. 12. 2018

Hledáte ty nejlepší dárky pro muže, které je nadchnou a alespoň na chvilku je nechají v úžasu a beze slov? Pak jste na správném místě. Pokud chcete o letošních Vánocích darovat skutečně výjimečné vánoční dárky pro muže, zapomeňte na starou dobrou klasiku v podobě měkkých dárků a lahví alkoholu. Máme pro vás daleko lepší tipy na originální dárky k Vánocům… jsou hravé i dravé, jsou to zážitky!

Dávka sportu i adrenalinu pod vánočním stromečkem

K Vánocům se přímo nabízí nějaký ten zimní sport. Na vybláznění je nejlepší snowtubing, pro získání nových dovedností nabízíme kurz snowboardingu nebo kurz lyžování na monolyži. K oblíbeným a netradičním zimním zážitkům patří mushing - jízda se psím spřežením, který nabízíme v Jeseníkách nebo Krkonoších.

Možná se to nezdá, ale jízda se psím spřežením je fakt pecka, hele

Těm pravým adrenalinovým nadšencům tyhle zážitky ale nejspíš stačit nebudou. Ti potřebují výrazně větší vzrušení, větší nálož adrenalinu, větší výšku, větší rychlost a mnohem rychlejší tlukot srdce.

Nebojte, my to chápem. Máme to totiž dost podobně, takže jsme na to připravení!

Máme desítky zážitků, které ho dostanou a alespoň chvilku zůstane bez dechu a v naprosté euforii! 

Jedním z nejlepších zážitků je bungee jumping, a my ho pro vás máme hned v několika variantách - z mostu, jeřábu, z televizní věže, Kieneovu houpačku nebo katapult. Honza si vyzkoušel i tohle a co vám budu povídat, zrovna dvakrát se mu do toho skoku nechtělo... 

Bungee je prostě klasika. Už jste viděli, jak jsem si skočila na Zélandu ze 134 metrů? Nezapomenutelné! Každý by si měl skočit alespoň jednou za život. Ten okamžik, když uděláte skok do prázdna a srdce vám bije jako o závod je prostě k nezaplacení.

Vánoční dárky pro vtipálky

Že se vtipné vánoční dárky moc nehodí? Ale no ták. Pro ženy většinou ne, ale velká část mužů bude nadšena. Na to si vsaďte. Muži si totiž potrpí na originalitu v každém směru (a také v každém věku), a pokud zrovna ten váš není suchar, určitě se mu takový dárek bude líbit. Darujte mu třeba destruktoterapii. O co jde? Je to snadné, dostane jedinečnou příležitost něco pořádně zničit. To zní jako sen každého chlapa, no ne? Každého někdy chytne rapl a nejradši by popadl kladivo a rozmlátil kancelář nebo třeba auto. A tady si to bude moct užít naplno a bez nepříjemných následků. Bude to pořádná makačka, na konci ale bude zářit štěstím jako malý kluk.

Navíc všichni muži si rádi hrají bez ohledu na věk, takže takové bagrování, možnost stát se sládkem na jeden den nebo si zahrát na oblíbený akční film v simulátoru ponorky U-Boat je ideálním tipem na vánoční dárek. 

Pořád nevíte? Tak mrkněte do naší nabídky, je tam více než 300 paráááádních zážitkových dárků. Vybere si každý.

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky