Valentýn: Svátek zamilovaných či nezadaných?

31. 1. 2015

Valentýn, svátek zamilovaných… pro jedny nádherný den, pro druhé horor a pro třetí je prostě       14. února. Horor je to pro všechny, co jsou single. Single z donucení jsou ti, kteří nemají svou lepší polovičku, ale chtěli by mít. Single z přesvědčení jsou ti, kteří nikoho nemají, ale zarytě tvrdí, že nikoho ani nechtějí. Jinými slovy… jsou to mazanější single z donucení, kteří svoji samotu povýšili na životní styl, aby se vyhnuli soustrastným pohledům a nepříjemným otázkám rodičů, prarodičů a všech přejícných kamarádek, které strašně rády prezentují, jak jsou se svým čumáčkem šťastné.

Jak vypadá Valentýn v táboře Zamilovaných?

Jak to vidí holka: Běhá po obchodech a nakupuje, z pohledu jejího kluka, naprosté hovadiny jako jsou plyšáčci, bonboniéry nebo řetízek s jednou půlkou srdéčka pro ni a řetízek s druhou půlkou srdéčka pro něj.

Jak to vidí kluk: Koupí jí plyšáka, protože ví, že jeho holka na takových blbůstkách ulítává. Daruje ji kytku a valentýnské bonbóny, protože to na holky vždy platilo a stále platit bude, což slyšel buď ve filmu, u táty, staršího bráchy nebo kámoše. Ti protřelejší koupí dva lístky na romantickou slaďárnu, kterou protrpí jen díky té tmě, která skryje jejich muckání a pohoršené až znechucené pohledy těch, co jsou single z donucení i z přesvědčení, nebo diváků, kteří, kdoví proč, přišli pouze kvůli filmu.

Jak to vidí žena: Některá si stále nedá pokoj a stále shání různé blbůstky se srdíčky, medvídky, pusinkami apod. Ta moudřejší daruje to, co si její muž už dlouho přál, nebo něco, co ON nutně potřebuje (tedy, alespoň si to ONA myslí), jako např. kurz pro kutily.

/Co raději nedarovat k Valentýnu?/

Jak to vidí muž: Zapomene, že nějaký Valentýn vůbec existuje. Ta lepší varianta koupí jako každý rok květiny a valentýnské bonbóny, protože v mládí slyšel, že to na ženu vždycky zabere a od té doby se toho drží nebo od té doby prostě nevymyslel nic lepšího. Ten nejlepší milášek na světě daruje ženě to, co mu silně nenápadně ukazovala za výlohou nebo v e-shopu před pár dny a ona se pak může chlubit svým single kámoškám, jaké dokonalé překvapení pro ni přichystal její čumáček. 

Ideální stav: Ideální stav v ideálním vztahu je ten, když muž a žena, žena a žena, muž a muž atd. oslavují Valentýna společně strávenými chvílemi při večeři, na výletě, v kině… prostě mají společné zážitky.

Pokud máte ideální stav v ideálním vztahu, pak gratulujeme a přidáváme pár tipů na společné zážitky! No ano, nějak na tomto článku vydělat musíme!

Valentýnské dárky plné zážitků

Plesová sezóna je v plném proudu, pokud si chcete s partnerem či partnerkou oprášit svůj um nebo se naučit nové tance, pak tu pro vás dva máme taneční lekce s mistrem ČR.

Své tancem znavené tělo pak ponoříte do pivní lázně. Svého miláška můžete vzít s sebou. Ve vaně je místa dost! P.S.: O pěnu je postaráno, sklenici piva vám načepujeme přímo do vany, takže pěnu do koupele a brčka můžete nechat doma!

Pokud dáváte přednost sladší relaxaci jsou tu vaše oblíbené čokoládové masáže pro jednoho i pro dva. Kromě dokonalé relaxace vám čokoláda prospěje svými blahodárnými účinky, které pokožku zjemní a zpružní. Působí rovněž proti stárnutí pokožky.

Jestliže chcete svému partnerovi dopřát pořádnou jízdu a zábavu, pak jedinou správnou volbou je snowtubing. Čeká ho 10 - 20 jízd na speciálním nafukovacím člunu, na kterém se bude řítit sněhovým korytem z kopce dolů.

Někteří zase potřebují toho Valentýna pořádně spláchnout a na to se výborně hodí ochutnávka rumu světových značek z Portorika, Jamajky, Barbadosu a dalších rumových destinací pro 2 osoby. Pití je podáváno společně s lahodnými dobrotami. Co byste řekli například Corubě 25Y 40% (Jamaica) s flambovaným banánem se skořicí?

Zážitky + domácí valentýnské sušenky = Valentýn 2015

Ke všem našim zážitkům vám navíc přidáme domáci sušenky se srdíčky, pečené s láskou, abyste mohli svým milovaným osladit život. Domácí sušenky a valentýnské přáníčko přikládáme ke každému zážitku objednanému od 2. února do 12. února 2015 (12. 2. objednávejte do 12:00). Podmínkou pro zaslání sušenek je objednání zážitku s doručením přes PPL, Zásilkovnu, nebo osobní odběr. 

Svátek zamilovaných či nezadaných?

Takže, kdo má důvod slavit svátek sv. Valentýna? Zamilovaní mají slavit to, že jsou zamilovaní, nebo mají slavit single, že něco tak hrozného, jako jsou valentýnské dárky, nemusí řešit?

A jak slavíte Valentýna vy? Poznali jste v našem satirickém článku sebe, partnera nebo snad přejícnou kámošku a jejího čumáčka?
Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky