To nej pro milovníky adrenalinu aneb alespoň jednou za život

18. 2. 2018

Miluje vzrušení, ten opojný pocit, když mu srdce buší jako o závod, tep má na obrovské hodnotě a jeho tělo je plné adrenalinu až k prasknutí? Takové pocity jsou jako droga, kterou je potřeba pravidelně doplňovat. Dopřejte mu další dávku pořádné nálože adrenalinu s některým z našich záááážitkových dárků, které by si měl každý vyzkoušet alespoň jednou za život! I když mu to pravděpodobně nebude stačit. Milovníci adrenalinu jsou u nás jako v sedmém nebi, naše nabídka je totiž takovými zážitky přímo nabitá. Zde ochutnávka toho nejlepšího pro inspiraci…

 

Naprostá euforie aneb volný pád do mraků…

To je tandemový seskok padákem ze 4 kilometrů. Taková výška znamená celou jednu minutu volného pádu rychlostí až 200 km/h a dalších asi 10-15 minut letu s padákem s kouzelným výhledem, a to už je pěkně dlouhá doba na to si to pořádně užít.

Tandemový seskok nabízíme v 9 lokalitách po celé ČR už od 3 999 Kč. S padákem se skáče v Českých Budějovicích, Hradci Králové, Jihlavě, Kolíně, Liberci, Mladé Boleslavi, Prostějově, Příbrami a Táboře. Čili výběr je skutečně velký, stačí jenom kouknout, kam to máte nejblíž.

 

Emoce po skoku s padákem nejlépe vyjádří naši zákazníci, kteří už si skočili:

„Nemělo chybu, byl jsem vysmátý od ucha k uchu :-D “

„Využití tandemového seskoku bylo to nejkrásnější, co jsem v životě zažila. Je to úplně jiný nepopsatelný pocit, který všem doporučuji.“

Vybírejte kterýkoli z našich tandemových seskoků

Mnohem víc seskoků v jednom větrném tunelu (1 minuta v tunelu = 1 seskok z letadla)

Větrný tunel neboli simulátor volného pádu v Praze- Letňanech je jediný svého druhu u nás. Je to 14 metrů vysoký skleněný tubus s průměrem 4,3 metru, ve kterém si každý muž užije pořáááádnou jízdu! Bude létat, vznášet se, užívat si euforii volného pádu, nechá se vynést proudem vzduchu až úplně nahoru rychlostí až 270 km/h a věřte, že to je pořádný fičák! Ale nebojte, celý zážitek probíhá pod dohledem zkušeného instruktora, který mu dá tipy na nějaké ty tríčky. Darujte možnost užít si boží pocity až 60 seskoků z letadla během jednoho nezapomenutelného zážitku.

A co na to ti, kteří už si v tunelu zalétali?

„Úžasný zážitek. Naprostá spokojenost.“

„Boží, boží, boží, už nebudu dělat nic jiného. Chci pořád lítat!!!“

Bungee jumping

Bungee jumping je prostě klasika, naprostá samozřejmost pro každého milovníka adrenalinu. Pokud si tedy ještě neskočil, teď je ten pravý čas zařadit se mezi nebojácné jumpery. Bungee jumping u nás pořídíte už za necelý litr, konkrétně za 979 Kč a vybírat můžete z 5 variant v celkem 6 lokalitách. Může si užít bungee jumping z nejvyššího mostu u nás (v Chomutově), skočit si z televizní věže v Harrachově, z jeřábu (v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci nebo Plzni), anebo si vychutnat naše bungee lahůdky- bungee katapult (v Praze, Plzni nebo Ostravě) nebo Kieneovu houpačku v Chomutově.

Pokud na to máte, můžete skočit s ním v bungee tandemu a aby vám vzpomínka nikdy nevybledla, můžete si vybrat variantu s videem.

 

To je pohled, co? Věřte, že nikdy nezapomene ten pocit, kdy se postaví na plošinu, koukne se pod sebe (jasně, ví, že nemá koukat dolů, ale to nejde!) a udělá skok do prázdna. Bungee je zážitek na celý život. Nevěříte? Tohle o bungee jumpingu říkají ti, kteří už ho mají alespoň jednou za sebou:

"Bungee byl naprosto bombový zážitek."

"Naprosto nejlepší adrenalinový zážitek jaký jsem zatím absolvoval. Můžu jen vřele doporučit. Určitě jsme se neviděli naposledy."

Akrobatický let letadlem

Co by v něm asi vyvolal ten obrázek? Obrovskou touhu vyzkoušet si to na vlastní kůži možná v kombinaci s lehkými obavami? Jasně! Tak mu to dopřejte, darujte mu akrobatický let letadlem Christen Eagle II rychlostí až 300 km/h, při kterém si na vlastní kůži vyzkouší výkrut, zvrat, let na zádech a spoustu dalších prvků letecké akrobacie. Zařádit si v oblacích může ve třech lokalitách v ČR (V Benešově, Brně nebo Příbrami) už od necelých 3 tisíc. Je to naprostá parádička. Co takhle to využít jako dárek pro nějakou akci jako je třeba rozlučka se svobodou, hm? 

Let ve stíhačce L-29 

Tak tohle je zážitek pro fajnšmekry, kteří se toho nebojí. Let stíhačkou L-29 Delfín v Brně je naprostá bomba. Tenhle stroj dokáže letět rychlostí 680 km/h ve vodorovném letu a 860 km/h při střemhlavém letu a člověk si v něm užije přetížení +5G, prostě naprosto nepředstavitelné. Aby na to nikdy nezapomněl, můžete vybrat variantu s videem.

Testování motorek KTM na závodním okruhu, trial trati nebo enduro trati

Našlapané mašiny KTM jsou perfektním dárkem pro každého muže. Může si je osedlat na závodním okruhu ve Vysokém Mýtě, trialové trati v Dolní Čermné v Pardubickém kraji, anebo pokud je opravdový znalec, tak si může vyzkoušet jízdu na enduro trati ve Svitavách. Během několika hodin bude mít možnost vyzkoušet si až 12 Královen Terénních Motorek. V nabídce je vše od svižné dvěstěpadesátky až po KTM 1290 Super Duke GT se 170 koňmi pod kapotou, což znamená výkon 127 kW. Pro představu, klasická Škoda Octavia s motorem 1.9 TDI má 66 nebo 81 kW a váží asi 7 krát více. Čili si zkuste představit to zrychlení na motorce. Jedním slovem- boží.

 

Nadupané sporťáky

 

To nejlepší na konec. Ford Mustang GT 500, Ferrari 458, McLaren 570S, Lambo, Porsche, Tesla, Formule… Více než 350kW, 500 koní, zrychlení z nuly na 100 za 3 sekundy (to už fakt pořádně zatlačí do sedačky), maximální rychlost 300 a více km/h, nádherné křivky, luxusní výbava, boží zvuk, který bude chtít slyšet pořád dokola,… prostě parádní jízda v supersportu, které se nebude moct nabažit! Darujte mu možnost vyzkoušet si jízdu v nadupaném sporťáku buď na letišti, na okruhu, anebo v běžném provozu. A pokud je to skutečný nadšenec, dopřejte mu rovnou pronájem některé z našich sportovních aut třeba na víkend.

Tak co, už víte, jaký dárek pro toho svého adrenalinového nadšence vyberete? V první šestce máme tandemový seskok padákem, větrný tunel, bungee jumping, akrobatický let, let ve stíhačce L-29 a naše oblíbené jízdy ve sportovních autech, není to ale zdaleka vše, v naší nabídce je více než 300 naprosto božích zážitků. 

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky