Zajímavosti

Espresso & Kofein

21. 11. 2014

O kávě se dočtete všudemožně. Existuje spousta materiálů, ale my bychom vám rádi řekli ty hlavní body, hlavní informace, které byste o kávě měli vědět.

Překvapte novomanžele originálním svatebním darem!

22. 4. 2015

Svatebčané přemýšlí nad originálním dárkem pro nevěstu a ženicha. Starou dobrou klasiku v podobě mixéru nebo sady nádobí (snad) zavrhnou, peníze jsou moc neosobní, tak co teď? Teď je na čase darovat zážitky, protože ty se nikdy nerozbijí, nevyjdou z módy a jsou k nezaplacení. 

Svatební seriál: Líčení a účes pro nevěstu

3. 4. 2015

Svatební sezóna se kvapem blíží, mnoho nevěst je uprostřed svatebního šílenství a tak jsme se rozhodli, že i my přijdeme se svou troškou do mlýna a připravíme pro ně dubnový svatební seriál o čtyřech dějstvích. 

Sladký svatební trend Candy bar

13. 4. 2015

Candy bar je velice populární sladký koutek (nejen) na svatební hostině, kde je spousta sladkých dobrot pro malé i velké svatebčany. Nejen mlsné jazýčky, ale i oči si přijdou na své, jelikož je Candy bar laděný v barvě svatby a to včetně srdíček, pom-pomů a jiných dekorací.

Naše nejstarší zákaznice: Okolí mě vnímá jako raritu, když si vymýšlím takouhle zábavu

26. 1. 2015

Paní Marie Kočová (80) je milá a velmi aktivní dáma, která zdolává výlety s Klubem českých turistů, všesokolské slety i naše zážitky! Vyzkoušela si Taneční lekce s mistrem ČR i segway. Jak sama říká, je ve svém okolí raritou, co se energie a touhy poznávat nové věci týče. A to je také důvod, proč jsem se rozhodla udělat s ní rozhovor.