Významný den

Den rodiny

15. 5. 2014

Kdo chce strávit příjemné či adrenalinové chvíle se svou rodinou, ruku na myš a klikáme na "Celý článek".

Den matek

5. 5. 2014

Naše maminy mají svátek a je na čase jim dokázat, že s námi nejsou pouze starosti, ale i radosti! Odměňme je za jejich lásku a péči ...

Letošní Mezinárodní den dětí bude plný zážitků!

29. 5. 2014

Za pár dní oslavíme jeden z nejhezčích svátků v roce - Mezinárodní den dětí. A tento svátek našich malých ďáblíků je třeba oslavit. Vždyť udělat radost právě dětem je to nejlepší. Jen děti dovedou tak upřímně a od srdce dát najevo své pocity. A když se jejich očka a úsměv rozzáří, rázem zapomeneme, jak často nás ty uličníci zlobí.

Váš taťka bude mít svátek! Oslavte s ním jeho velký den - Den otců.

11. 6. 2014

Den matek se nám Čechům už vryl pod kůži, ale Den otců je u nás stále tak nějak opomíjen. To v zahraničí se mají tátové líp. V mnoha zemích patří Mezinárodní den otců mezi oblíbené svátky. Takže vidíte, že je na čase, abychom si napravili reputaci a dali svým milovaným tátům také najevo, jak jsou pro nás důležití. 

9té narozeniny 2014

20. 6. 2014

Adrop má narozeniny, my máme přání jediný - hodně dárků! Ne, nemusíte nám posílat žádné dary, to my darujeme vám mnoho slev a dárků k nákupu. Tak pojďte s námi slavit!

Světový den UFO aneb kolik toho o UFO víš?

1. 7. 2014

 

2. června se připomíná Světový den UFO. Proč? Je to připomínka havárie "nějakého" neidentifikovatelného létajícího objektu na farmě u Roswellu v Novém Mexiku. Co se přesně na farmě stalo nikdo neví a asi už ani nezjistí. Farmář Will "Mac" Brazer našel jen podivné trosky...

Co si připomínáme 6. července?

6. 7. 2014

Tak schválně, zkuste se nedívat na nápovědu v kalendáři a tipněte si, jakou událost si dnes připomínáme. Pokud nevíte, přečtěte si náš článek, ve kterém kromě nápovědy naleznete pár tipů pro horkokrevné čtenáře. 

Oslavte Mezinárodní den objetí zdarma s Adropem

4. 7. 2014

Tato tradice je ve světě dost oblíbená, a proto ji v ČR jako tradičně málokdo zná, natož aby ji ještě provozoval. Rozhodli jsme se zachránit čest Liberce a vyrazili jsme do ulic!

Dnes je Den čokolády a všech mlsounů

7. 7. 2014

Tak tohle bude zaručeně nejsladší článek na našem blogu! Právě proto ho věnujeme všem mlsounům a hříšníkům, kteří sprásknou tabulku čokolády na posezení. Všem těm, kteří potřebují svoji cukrovou drogu právě teď! 

Mezinárodní den hudby: Pojďme slavit v rytmu Adropu

30. 9. 2014

Už konečně zapomeňte na Makarenu, máme pro vás něco lepšího!

Valentýn: Svátek zamilovaných či nezadaných?

31. 1. 2015

Valentýn, svátek zamilovaných… pro jedny nádherný den, pro druhé horor a pro třetí je prostě 14. února. Ať už Valentýna slavíte či ne, zážitky a naše domácí valentýnské sušenky si klidně dopřejte už dnes!