Vyzkoušeli jsme za vás

Přišli jsme, viděli jsme a vyzkoušeli za Vás

6. 6. 2014

Tak jsme zase jednou nevěděli, co roupama a říkali si, že by to chtělo nějaký výlet. Jelikož jsme chtěli cestovat v pracovní době, museli jsme si to nějak odůvodnit. A na to je nejlepší služební cesta. Píchli jsme prst do mapy a osud (jmenuje se Rosťa) nám určil Prahu. Právě v Praze se nachází stále rozrůstající se rodinka oblíbených simulátorů. Cíl byl tedy jasný - jedeme testovat simulátory!

Fakt neskutečnej offroad!

12. 6. 2014

Tenhle typ aut a offroad závody mě nikdy nijak nezajímali. To bude nuda, říkala jsem si. Ale kdo to mohl čekat, hned po první jízdě jsem si to zamilovala. Bylo to neskutečné překvapení. Je to sekecmazec! Musíte to prostě zažít...

Ochutnávka potápění aneb testujeme naše zážitky

27. 6. 2014

Naše kolegyně klesla skutečně hluboko! A to do hloubky 2,6 metrů. Vyzkoušela si totiž na (ne)vlastní neopren zážitek "Ochutnávka potápění". Jak to dopadlo? Kousnul ji žralok, zachránil ji svalovec z pobřežní hlídky? To už se dočtete v její recenzi ...

Jízda Hummerem H1 aneb testujeme naše zážitky

18. 7. 2014

Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné, jejich cílem je pískovna nedaleko Prahy. Nadšenci z Adropu pracují ve dne v noci. Jejich úkolem je otestovat zážitek Jízda Hummerem H1!

Kurzy vaření mořských plodů aneb jak probíhá testování našich zážitků

23. 5. 2014

Správný obchodník zná zboží a služby, které nabízí. Proto jsme vyslali (ne)dobrovolníka z našeho středu, aby prozkoumal terén. Tentokrát byly cílem kurzy vaření. Tak se podívejte, jak si krásně zavařil. 

Vyhlídkové lety balónem - Karlštejnsko

8. 8. 2014

Tak a máme tu další recenzi na jeden z našich nejprodávanějších zážitků! Vyhlídkový let nad jednou z nejkrásnějších lokalit České republiky si nenechala ujít naše kolegyně a ani Vy si tento zážitek nenechte uletět!

Adrop má zážitek s Tatrou

19. 8. 2014

Nikdo z nás není kdoví jaký blázen do automobilů ani off-roadu, ale přesto nás Tatra 815 8X8 už dlouho lákala...

Letecký simulátor stíhačky F16 aneb testujeme zážitky

27. 8. 2014

V našem hlavním městě se ukrývá letecký simulátor stíhačky F16. Jedná se o nepohyblivou repliku kokpitu, která je věrnou kopií kokpitu pravé stíhačky. Veškeré nastavení a provedení přístrojů testovali skuteční vojenští piloti a MY!

Opilé sklepy aneb testujeme naše zážitky

17. 9. 2014

Chystáte se na Moravu a hledáte ubytování? Tak to si přečtěte naši recenzi o ubytování v Opilých sklepech!

Petr Koukal testuje simulátor volného pádu!

22. 10. 2014

Máme tu další recenzi od našeho nejlepšího badmintonisty Petra Koukala. Tentokrát se proluftoval na simulátoru volného pádu a byl to pěknej fičák!

Petr Koukal testuje let větroněm pro Adrop.cz

7. 10. 2014

Petr Koukal, sedminásobný mistr ČR v badmintonu, bude mít na nějakou chvíli o zážitky postaráno. Bude totiž zkoušet naše zážitky! Petr se nerad drží při zemi, tak jsme ho hned na začátku vyslali nejvýš, jak jen to šlo. V jaké lokalitě létal, jaký to pro něj byl zážitek a použil nouzový (blicí) pytlík? To už vám nejlíp řekne on sám!

3 Adropačky, 3 foťáky, ale jen dva dny kurzu focení. Tak nám TO, holky, ukažte!

12. 5. 2015

Tak tohle musí vidět každý odb(p)orný kritik! 3 Adropačky otestovaly další zážitek a tentokrát se jim dostal do hledáčku kurz Fotografem za dva dny. Nyní se vám prý chtějí pochlubit svými dojmy a UMĚLECKÝMI fotografiemi, tak jim to hodně chvalte, jinak s nima nevydržíme!

Adrop vyzkoušel tandemový seskok padákem na vlastní kůži!

23. 7. 2015

V rámci našeho teambuildingu jsme já a můj kolega Jakub vyzkoušeli seskok padákem. Ostatní srabíci z Adropu zůstali pevně nohama na zemi a čekali, až se rozplácnem. 

Adrop doporučuje: Na léto a tropy je nejlepší hoverboard

29. 7. 2015

Toho nejpovolanějšího z nás jsme pustili k vodě. Tak tam teda šel a vyzkoušel hoverboarding. Důkazy uvnitř!

Flyboard zchladil naši horkou hlavu

10. 7. 2015

Venku tropy, vzduch až ze Sahary, lidi kolabují, ale Adrop testuje zážitky! Svoji horkou hlavu si šla zchladit naše Adéla a flyboard ji s tím pomohl. Vymáchal jí pěkně...

Adropácká bojovka: Jízda v BVP

21. 8. 2015

Každý rádoby odborník na mezilidské vztahy by mi jistě potvrdil, že na každém správném teambuildingu nesmí chybět bojovka. A proto jsme ji ani mi nemohli vynechat! Jízda v obrněném transportéru BVP byl náš jediný společný zážitek a náramně jsme si ho užili.