Tipy na nákup

Pivní lázně Rožnov

30. 4. 2014

Už jste vyzkoušeli pivní lázně na vlastní kůži? Ne?! Tak to musíte napravit! V tomto článku na Vás čeká mnoho zajímavostí o pivních lázních a navíc tip na pivní lázně z naší nabídky.

Letní zážitky ve vodě, ve vzduchu i na silnici

11. 7. 2014

Léto je v plném proudu a mnoho z vás stále ještě přemýšlí, jak strávit dovolenou nebo prázdniny. Pokud se rozhodnete strávit léto s Adropem, nudit se rozhodně nebudete! Po celou letní sezónu se budeme starat o pravidelný přísun adrenalinu a zábavy. 

Srpen je měsíc vody a vodních zážitků!

4. 8. 2014

Venku je jako v prádelně, slunce pálí a vy nutně potřebujete zchladit?! Pak vyzkoušejte naše zážitky pro vodníky, na které můžete získat 15% slevu po celý srpen!

Podzimní relaxace s Adropem

22. 9. 2014

A je to tu! Poslední dozvuky babího léta pomalu, ale jistě přešly v plískanice a vlezlou zimu, a tak nastal ten správný čas pro naše relaxační zážitky. Zatímco v létě by byl přímo hřích být někde zalezlí, tak na podzim se to přímo nabízí.

15 důvodů, proč darovat zážitek jako vánoční dárek!

28. 10. 2014

Rolničky, rolničky… ano, bohužel je to tak... Předvánoční šílenství už postihlo i nás a rozjíždí se na plné obrátky. Ale tím líp pro vás! Hlavním příznakem jsou totiž předvánoční slevy.