Extrémní sporty

Kiteboarding - adrenalinový sport pro lufťáky

4. 9. 2014

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala, nebo vyzkoušejte nový sport, který vám rozproudí krev v žilách!

Skákací boty: Zábava i sport zvaný powerbocking

6. 11. 2014

Skákací chůdy, skákací boty, sedmimílové skákací boty a pokud chceme být světový tak i powerbocks - to všechno jsou názvy pro hlavní vybavení našeho dalšího extrémního sportu powerbockingu. Ano, i takto může vypadat sport a ještě k tomu extrémní!

Začínáme s freedivingem

16. 10. 2014

Spousta užitečných informací pro začínající freedivery na jednom místě! Ponořte se s námi do freedivingu - volného potápění na nádech a poznejte hloubku tohoto extrémního sportu.

Bungee jumping: Z domorodého rituálu se stal extrémní sport

13. 11. 2014

Z pralesa se jeho popularita rozšířila do celého světa.

Akrobatické lyžování nejen pro Krakonoše a lyžníky

10. 12. 2014

Balet, boule, dvě nové disciplíny, to všechno a mnohem víc skrývá náš článek o akrobatickém lyžování.

Ice climbing: Sport, ze kterého mrazí

27. 11. 2014

Kdysi dávno začali první ledo borci sekat cepínem do ledopádu a vznikl z toho sport. Ten se vyvíjel až do dnešní doby, kdy se zdolávají ledopády i na poušti. Nevěříte? Pusťte si naše video!

Freestyle snowboarding není pro amatéry!

18. 12. 2014

Od klasického snowboardingu se freestyle snowboarding liší širokou škálou triků, technik a disciplín. Triky se předvádějí na určitém typu překážek, které jsou většinou vybudované přímo pro freestyle. To vše vás naučí na kurzech freestyle snowboardingu nebo na Local Camps 2015, který vypukne už za necelý měsíc!

Přednáška: Hrdina a blázen Radek Jaroš

8. 1. 2015

Radek Jaroš je pro naší firmu prostě hvězda, hrdina a blázen. Radek totiž 26. července roku 2014 zdolal nejtěžší horu světa K2. Je to prvních Čech, který dal dohromady "Korunu Himaláje". Je 15. člověkem, který zdolal všech 14 osmitisícovek.

 

Chcete si užít spoustu legrace se dvěma koulema? Vyzkoušejte zorbing!

15. 1. 2015

Zorbing je super zážitek, který si nesmíte nechat ujít! Dají se při něm dělat neskutečné volovinky jako je bowling s lidskými kuželkami a zorbující automobil. Pojďme se na to podívat pěkně z blízka!

Hydrospeed není for stupííd

19. 2. 2015

Plastový plovák, který vás má udržet nad hladinou… a tohle že je extrémní sport? Až se vrhnete do chřtánu dravé řeky, budete rádi, že jste si na tenhle extrém mohli vzít ten ošklivý plovák.

Flyboarding: Nejdřív vám v tom vymáchám čumák a pak vás vynesu až na světový pohár!

22. 1. 2015

Jestliže ulítáváte na kultu Iron Mana, adrenalinu a vodních sportech, pak rozhodně musíte vyzkoušet flyboarding! A kdo ví, třeba si doletíte i pro světový pohár.

Airsoft: Sport vhodný pro zelené mozky i modré knížky

26. 2. 2015

Airsoft je celkem moderní vojenský sport, který není určený jen zeleným mozkům, ale všem těm, kteří holdují adrenalinu, kolektivním sportům a samozřejmě zbraním. A právě zbraně a munice jsou to, čím se airsoft liší od svého předchůdce - paintaballu.

Free running: Běh nebo akrobacie?

5. 2. 2015

Free running, to není jen extrémní sport, to je extrémní umění! Běh, rychlost, mrštnost a adrenalin, to jsou jeho společní jmenovatelé. Nepotřebujete žádné speciální pomůcky, jen své tělo, odhodlání a kvalitní obuv. Nejde o žádné frajeřinky, ale o dokonalé ovládání své mysli, těla a zdolávání překážek. Pokud se chcete jen předvádět, vyberte si jiný sport. Pro freecoolííny tu není místo!

Jdeme do akrobatického paraglidingu!

11. 2. 2015

Došla jsem k závěru, že ty naše extrémy je potřeba trochu provětrat a provzdušnit, a proto se tématem dne stává PARAGLIDING, sport, který využívá stoupavých vzdušných proudů a..., ale dost bylo fyziky.... Jdeme se bavit!

Adrop ujíždí na longboardu!

29. 1. 2015

Jestli už jste na silnici, v běžném provozu, viděli cvoka na prkně, tak vězte, že nešlo o sebevraha, který by vám chtěl skočit pod kola, ale o longboardistu, který vyznává downhill. Až uvidíte naše videa, možná pochopíte, co na tom ty lidi maj, nebo taky ne, ale za to se pobavíte na jejich účet!

5 důvodů, proč se stát parašutistou

19. 3. 2015

Sportovní parašutismus se těší čím dál větší oblibě po celém světě. Za posledních 50 let se vyvinula celá řada disciplín a my vám předvedeme ty nejzajímavější, ty které vážně berou dech! 

Pět P pro přežití v přírodě

1. 4. 2015

Naučíte se získávat vodu z mechu, vybírat ty správné hmyzí lahůdky a až přijde velký blackout, vy přežijete!

Chceš řídit auto už od 14? Staň se rallycrossovým závodníkem!

9. 4. 2015

Řídit auto od 14 let a bez povinnosti absolvovat autoškolu, to zní jako splněný sen všech puberťáků. Pokud má puberťák zazobané rodiče, může se sen změnit ve skutečnost, a zároveň být prvním krokem ke kariéře rallycrossového závodníka.

Zklamání to bylo ohromné, říká Pavel Štryncl k nedokončenému závodu na MS v Adventure Race

5. 3. 2015

Pavel Štryncl (38), mistr Evropy v Adventure Race (AR) a držitel 10 titulů mistr ČR v extrémních závodech a horských maratonech, musel vzdát závod na MS v AR kvůli nepříjemnému zranění. Co se vlastně stalo a ovlivnilo zranění jeho sportovní výkony?