Srpnové novinky

29. 8. 2014

Další měsíc utekl jako voda, léto jde pomalu do finiše a my pro vás máme nové zážitky, které zmírní i podzimní deprese.

Let historickým balónem

Pro všechny fajnšmekry a milovníky starých (dobrých) časů máme připravený  jedinečný zážitek. Let balónem, který jako by vypadl z filmů pro pamětníky, bude nezapomenutelný zážitek pro vás i vaše blízké. Aby návrat do minulosti byl dokonalý, piloti se nechali inspirovat módou starých časů. Nechte se inspirovat i vy a užijte si zhruba 60 - 75 minut čistého letu. Budete si moct vychutnávat jedinečný výhled a pocit nekončící svobody.

Fotografování portrétů

Staňte se profesionálním fotografem díky našemu kurzu focení portrétů. Kurz bude probíhat přímo v ateliéru, kde se naučíte správně komunikovat s modelem, pracovat s ateliérovou technikou a každým detailem, který vašim fotografiím dá život a vytvoří tu správnou atmosféru.

Jízda ve Ferrari na silnici

Chcete si na vlastní kůži vyzkoušet, jak vypadá jízda ve Ferrari, ale nechcete být limitováni velikostí automobilového či letištního okruhu? Chcete se rozjet při západu slunce do divoké prérie, které se říká silnice? Tak právě pro vás je určen náš nový zážitek!

Kurz fotografie nejen pro seniory

Náš nový kurz fotografie je určen pro všechny vlastníky kompaktních fotoaparátů. Nezáleží, zda jste začátečník nebo pokročilý. Pokud víte, že vaše znalosti o kompaktním foťáku mají mezery, a že byste se chtěli naučit své vybavení lépe používat, přihlašte se do našeho jednodenního kurzu!


Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky