Spouštíme sportovní rubriku pro adrenalinové a sportovní nadšence!

4. 6. 2014

Naší životní a pracovní náplní jsou zážitky a adrenalin. Proto jsme se rozhodli, že na tomto blogu vyčleníme prostor, který bude patřit stejným nebo ještě větším nadšencům než jsme my.

Zapomeňte na telenovely, máme pro vás lepší seriál

Připravili jsme pro vás seriál o adrenalinovém sportu. Každý čtvrtek vyjde jeden díl o zajímavostech, sportovcích a událostech ze světa sportu a adrenalinu. Některé články budeme psát sami, některé budou přímo od těch nejpovolanějších - samotných sportovců.

Startujeme 5. června 2014 a hned s velkou parádou! První článek bude věnován B.A.S.E. jumpingu, do kterého i naprostého amatéra zasvětí nejlepší český base jumper Martin Trdla. Příštích pár týdnů se můžete těšit na zajímavosti a postřehy přímo od něj!

Dejte nám svůj tip na námět článku

Náš blog je určen našim zákazníkům, požitkářům a sportovním nadšencům. Proto jsme se rozhodli, že vám všem dáme příležitost, zapojit se do samotné tvorby našich článků. Sami si tak vyberete témata a sportovce, o kterých byste se rádi něco dozvěděli. Stačí jen posílat své tipy do diskuzí u sportovních článků.

Zeptejte se špičkového base jumpera Martina Trdly ...

Pokud se ptáte, jestli se můžete těšit i na rozhovor s Martinem Trdlou … tak ano, můžete. Jestliže byste mu i vy chtěli položit otázky na tělo, napište je do diskuzí pod jeho články a my se zeptáme za vás!

Tak nezapomeňte, 5. června to vypukne!

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky