Sladký svatební trend Candy bar

13. 4. 2015

Candy bar je velice populární sladký koutek (nejen) na svatební hostině, kde je spousta sladkých dobrot pro malé i velké svatebčany. Nejen mlsné jazýčky, ale i oči si přijdou na své, jelikož je Candy bar laděný v barvě svatby a to včetně srdíček, pom-pomů a jiných dekorací. Nechybí dortový podnos, skleněné a keramické dózy a misky různých velikostí. Candy bar je prostě sladký a nadýchaný.

A co by v Candy baru nemělo chybět za dobroty? Je to pouze na vás, čím svůj Candy bar naplníte. Někdo volí české koláče, zákusky, bonbony, ale stále častější variantou jsou pohádkově nadýchané makronky a cupcakes.

Cupcakes

Určitě jste o těchto krásně nazdobených minidortících už slyšely. Tyto dortíky se skvěle hodí nejen na rodinné oslavy, párty, ale i na svatbu. Když je hezky vyskládáte do stojanu na patrový dort, vytvoříte z nich úchvatný svatební dort a s “rizikovým” krájením dortu si už nemusíte dělat hlavu. 

Pokud se chcete do díla pustit sami a na svou svatbu si cupcakes vlastnoručně upéct, můžete absolvovat náš kurz pečení cupcakes, kde se naučíte péct korpus (vanilkový i čokoládový), i to nejtěžší, a to je ozdobit své malé dortíky. S naší zkušenou cukrářkou a foodblogerkou si připravíte máslový, čokoládový a tvarohový krém a ukáže vám, jak z marcipánu vykouzlit a vymodelovat nádherné ozdoby. 

Makronky

Barevná nadýchaná kolečka původem z Itálie, ale proslavené jako francouzská delikatesa. Můžete je rozdávat s pozvánkami na svatbu místo klasických svatebních koláčků a mohou se rovněž stát hlavní hvězdou vašeho Candy baru. Společně s cupcaky budou tvořit ten nejlepší pár… až po nevěstě a ženichovi, samozřejmě.

Pravé makronky jsou křupavé na povrchu, ale uvnitř vláčné a jemné. Jak toho docílit, jak se vyvarovat popraskání při pečení, která "barvička" chutná nejlépe, zjistíte na našem kurzu pečení makronek. 

Už teď víte, že cupcaky a makronky nemohou chybět ve vašem Candy baru, ale hrozíte se toho, jaký účet vám vystaví cukrář a sami si je přitom upéct netroufáte? Nebojte se, s našimi kurzy pečení se vše naučíte a nakonec budete za tu nejsladší nevěstu. Vše potřebné k pečení včetně surovin je započteno v ceně kurzů.

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky