Reportáž: Freeride.cz Just Ride! 2014

2. 9. 2014

Freeride.cz se samozřejmě jezdí v zimě. Tentokrát se ale organizátoři pokusili vybudovat stejnou akci, ale v létě! Letošním prvním místem, kde se akce konala byla Stráž pod Ralskem.Cílem této akce je, aby si i lidé, kteří se zajímají o wakeboarding nebo longboarding pouze rekreačně, vyzkoušeli sportovní výbavu, něco se naučili a užili si skvělý den, který jako vždy zakončí afterparty.

Veškeré sportovní vybavení bylo možné si vyzkoušet zcela zdarma. V případě wakeboardů jste si mohli zařádit přímo na vodní nádrži ve Stráži, a ty který zajímá longboarding si mohli vyzkoušet prkna na místní cyklostezce. Ve stanovém městečku se prezentovaly snad všechny značky se svým vybavením pro wakeboardy a longboardy.


Na programu bylo spoustu zábavy, soutěžilo se na lonboardech o skvělé ceny, skákalo se na trampolínách a o naši žízen se postaral ledově namražený Jägermeister, Red Bull a točený Budvárek.


Ve wake parku bylo v tento den jednotné jízdné a to krásných 250 Kč. Mohli jste jezdit, jak dlouho jste jen chtěli, klidně i celý den.Na místě byli zdarma k dispozici zkušení koučové, kteří učili na wakeboardu i úplné nováčky. Na vleku byly k dispozici paralelní unašeče, což umožní koučovi jet vedle vás, aby mohl přímo za jízdy radit, co děláte špatně nebo dobře.No a další srandou, která mě hodně bavila, byla parta FreestyleZOO. Kluci a holky z týhle party přivezli profesionální trampolínu a předvedli na ní exhibiční show v podání české špičky.

Byl to prostě příjemný a pohodový slunečný den, plný zajímavých lidí a hlavně prima sportu.

Galerie k článku

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky