Překvapte novomanžele originálním svatebním darem!

22. 4. 2015

Svatebčané přemýšlí nad originálním dárkem pro nevěstu a ženicha. Starou dobrou klasiku v podobě mixéru nebo sady nádobí (snad) zavrhnou, peníze jsou takové neosobní, tak co teď? Teď je na čase darovat zážitky, protože ty se nikdy nerozbijí, nevyjdou z módy a jsou k nezaplacení. 

Let balónem - svatební cesta do ráje

Dejte se dohromady s dalšími svatebčany a společně připravte novomanželům dokonalé překvapení - let balónem. Místo únosu nevěsty zinscenujte únos nevěsty i ženicha a zaveste je na místo, kde už na ně bude čekat svatební dar v životní velikosti.

Lety se konají ve všech krajích kromě Prahy. Pokud byste chtěli darovat právě let balónem nad Prahou, naleznete ho v naší nabídce. O romantice tohoto zážitku nepochybujte, našemu zákazníkovi jsme pomohli naplánovat a připravit i žádost o ruku!

Žejdlík piva pro ženicha, lázně pro nevěstu nebo naopak?

Darujte jim obojí v podobě pivních lázní. Tento relaxační a zároveň chutný dárek potěší ženicha i nevěstu. Pivní koupele harmonizují funkce organismu, přinášejí fyzické i duševní uvolnění a hlavně dámy ji oceňují jako ozdravnou kúru pro pleť i vlasy.

Nabízíme pivní lázně v rodinném pivovaru ve městě Chodová Planá, nebo pivní lázně v Praze, které patří do největší a nejstarší evropské sítě pivních lázní.

Chodová Planá

Zdejší lázně jsou součástí rodinného pivovaru. Vybrat si můžete ze tří balíčků procedur (45 - 95 minut), které obsahují pivní koupel ve vaně pro 1, relaxaci a případně masáž. Sklenici piva jim načepují přímo do vany, takže brčka mohou nechat doma!

20 minut koupel, min. 25 minut odpočinek, doba masáže podle zvolené varianty

Praha

Pivní lázně v Praze pro ně připraví koupel v dřevěné kádi pro dva a takové společné koupání čerství novomanželé jistě ocení. Poté zrelaxují na lůžku z ovesné slámy, kde se tělo dále prohřeje, vypotí a uvolní. Během koupele si mohou načepovat tolik piva, kolik sami ustojí. /Škyt/

20 minut koupel, 30 minut odpočinek

Svatební tandem bungee jumping

Tak s tímhle svatebním dárkem to bude svatba jako řemen! Pokud má tahle svatební 2 pro strach uděláno a kapku recese v těle,  můžete jim připravit překvápko, na které si zaskočí hned po svatebním obřadu - jump tandem z nejvyššího mostu v ČR (62 m). V opačném případě jim darujte pouze poukaz a oni už si hodí provaz až to sami uznají za vhodné.Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky