Podzimní relaxace s Adropem

22. 9. 2014

A je to tu! Poslední dozvuky babího léta pomalu, ale jistě přešly v plískanice a vlezlou zimu, a tak nastal ten správný čas pro naše relaxační zážitky. Zatímco v létě by byl přímo hřích být někde zalezlí, tak na podzim se to přímo nabízí.

Masáže všeho druhu

Polijeme Vás aroma olejem, medíkem i čokoládou… Zrelaxujte, uvolněte tělo i mysl a dejte sbohem bolavým zádům. To všechno Vám poskytnou masáže v naší nabídce. Mimo jiné v ní naleznete tradiční thajskou masáž Thai, která se provádí už 2000 let v téměř stejné podobě, a podle starého, váženého učení uvede Váš energetický systém do rovnováhy. Nabízíme rovněž masáže pro dva, pro těhotné a (nejen) pro lenochy jsou určené masáže prováděné v domově zákazníka.

Mezi oblíbené masáže patří, zcela překvapivě, i tantrické a erotické masáže.

Wellness pobyty

Čas od času si dopřejte trochu klidu a pohody tam, kde se o Vás postarají jako o miminko. Naše wellness pobyty se nacházejí v poklidných a malebných lokalitách, s luxusním ubytováním, kde nebudete vědět, jestli máte dřív skočit do bazénu nebo vířivky, jestli se raději nejdřív trochu zapotit v sauně, nebo upřednostnit masáž či zábal. To všechno završí třešnička na dortu v podobě prvotřídní hotelové restaurace.

Degustace rumů

Je libo něco pro zahřátí? Pak tu pro Vás máme připravenou více jak hodinovou řízenou degustaci šesti prémiových rumů z Kuby, Barbadosu, Venezuely a dalších zemí. Ochutnávkou Vás bude provázet zkušený barman a ambasador pro rumy, který všechny degustátory rovněž zasvětí do různých zajímavostí. Kvalitní rum s kombinací čokolády a sušených plodů obohatí Vás i Vaše chuťové buňky o nezapomenutelný zážitek.

Kurzy vaření

Pokud nemáte zájem o kvalitní pitný režim, možná Vás zaujmou naše kurzy vaření. Právě ty Vás zasvětí do přípravy české, italské, francouzské, španělské či irské kuchyně. Ti, co dávají přednost exotice, jistě vyzkouší například thajské, čínské nebo indonéské recepty. Naše kurzy vaření skýtají skutečně mnoho variant a každý kuchtík si přijde na to své. Své učedníky naučíme připravit pravé sushi, steaky, sladkovodní ryby, mořské ryby i dary moře.

Jestliže se chcete stát mistrem cukrářem a bábovku už máte dávno zmáknutou, naučte se vyrábět pravé čokoládové pralinky a francouzské makronky.

Ohromte svou rodinu i přátele novými a výtečnými pokrmy!

Fotografické kurzy

Potravou pro duši je bádání a učení. Jestli si stále říkáte, k čemu slouží všechny ty čudlíky a funkce Vašeho foťáku, pak Vám to objasní kurz fotografování. Výběr kurzů fotografie je široký a vyberou si u nás úplní začátečníci i pokročilý. Fotografování portrétů, aktů a mnoho dalšího naleznete v naší nabídce.

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky