Pivní lázně Rožnov

30. 4. 2014

Většina z nás už mnohokrát poznala (ne)blahodárné účinky piva při vnitřním užívání. Ale kolik z vás už vyzkoušelo pivo jako léčebnou kúru? Že si pamatujete z dětství, jak si vaše babička myla vlasy pivem? No, a dobře dělala. Pivovarské kvasnice totiž obsahují mnoho vitamínů, stopových prvků a aminokyselin. Právě proto bylo pivo hojně využíváno v lidovém léčitelství. A jelikož vládne móda, která velí návrat k přírodě a léčitelství, stoupá i oblíbenost pivních lázní.

Pivní lázně nejsou jen o pivu ...

Rozhodně nečekejte, že se jen ponoříte do vany s pivem a tím to skončí. Naopak, tím to teprve začíná! Pivní lázně Rožnov spojují původní techniky starého Egypta a východních kultur s lázeňskými a fyzioterapeutickými postupy. Výsledkem je harmonie těla a duše.

Co vás čeká?

Pivní koupel je samozřejmě základ. Ale proč se spokojit s málem, když je v nabídce tolik lákavých procedur? Aromaterapie, peeling nebo zábaly z pivovarských kvasnic, které vyživují a hydratují pokožku, vyhlazují vrásky, navíc zeštíhlují a působí proti celulitidě.

Zábaly vlasů, obličeje, dekoltu a celého těla si nesmíte nechat ujít! Dokonale vaše tělo prohřejí, vyživí a regenerují, zatímco vy budete odpočívat ve stylovém prostředí lázní, které jen prohloubí pocit klidu a harmonie. Navíc budete moct zahodit všechny svoje krémy a tělová mléka, protože tolik jemnosti a vyživujících látek vám žádný krém neposkytne. 

Pivní lázně v naší nabídce

V současné době nejsou rožnovské pivní lázně v naší nabídce, ale můžeme vám nabídnout pivní lázně v Praze. Takže jaké lázně zvolit? Jedině ty pivní!

 

Galerie k článku

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky