Oslavte Mezinárodní den objetí zdarma s Adropem

4. 7. 2014

Tak a teď se ukáže, kdo z vás je slabý v gramatice. Ano, správně, nejedná se o den obětování a obětí, ale o den objímání a ještě k tomu zcela zdarma, no nekupte to! Tuto vysoce kontaktní tradici nevymyslel nějaký úchyla, který si chtěl prostě šáhnout (no i když … neznám ho osobně, tak kdo ví ...). Oficiálně je původcem všeho jistý Juan Mann, který po příletu na letiště v Sydney viděl, jak se všichni objímají a vítají se svými blízkými, zatímco on se neměl s kým obejmout. Tak si narychlo spíchnul cedulku s nápisem “Free hugs” (objetí zdarma). Následně k němu začali chodit lidé a objímat ho.

Tradice objímání v ČR

Tato tradice je ve světě dost oblíbená, a proto ji v ČR jako tradičně málokdo zná, natož aby ji ještě provozoval. Ale i přesto se posledních pár let někteří čeští vyznavači objímání nelítostně vrhají na zamračené kolemdoucí a způsobují jim tak celoživotní trauma. Takže až půjdete 5. července po ulici a někdo úplně cizí vás začne objímat, zachovejte klid a oplaťte mu stejnou mincí (a poté si raději zkontrolujte peněženku, známe tu českou lidovou tvořivost).

Pokud chcete Den objetí oslavit objímáním a vzrušujícími zážitky, mrkněte do naší nabídky. Právě tam objevíte poměrně dost objímacích zážitků. Nejsou sice zdarma, ale stojí za to!

Tandem bungee jumping z mostu

Jestli se bojíte jít do bungee jumpingu sami, stáhněte někoho s sebou. Stačí krátká příprava a jde se na to. Jedinou podmínkou je společná maximální váha obou účastníků, která nesmí překročit 160 kg.

Tandem bungee jumping z jeřábu

Dva milovníci výšek se nechají vyvézt do výšky 120 metrů a hop. Jednoduché, ne? Tak kdo si troufne na tandem bungee jumping z jeřábu?

Tandemový seskok padákem

Pokud nemáte ani mončičáka na objímání, tak my vám dohodíme někoho, kdo má blízký fyzický kontakt v popisu práce. Tandemový seskok padákem absolvujete s profesionálním tandem pilotem, který si vás k sobě přikurtuje a společně vyskočíte z letadla ve výšce 4 km.

Tandem paragliding

Vítr ve vlasech, krásný výhled a objetí - to je tandem paragliding. Pokud cestou dolů potkáte ty správné proudy, vynesou vás opět do výše startu nebo i výš.

A jak vypadá objetí s Adropem?

Naše objímací zážitky si musíte zaplatit, ale vřelé objetí vám věnujeme zdarma a rádi v centru Liberce.

Galerie k článku

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky