Mezinárodní den hudby: Pojďme slavit v rytmu Adropu

30. 9. 2014

Od roku 1975 můžeme, s požehnáním OSN, oficiálně slavit Mezinárodní den hudby. Možná si říkáte, že je to jen další z těch zbytečných mezinárodních dnů, které vymýšlí kdo ví kdo a bůh ví proč, ale zrovna tento den má něco do sebe! Ruku na srdce, jak dlouho dokážete vydržet bez hudby? Pokud ani den, tak vás jistě zaujmou naše 3 důvody, proč začít slavit 1. říjen jako Mezinárodní den hudby.

Koncert u vás doma

Na těchto intimních koncertech účinkují pouze špičkoví hudebníci, které znáte z médií, koncertů a pořadů jako je SuperStar či StarDance.

Na nic nebrnkáte, leda tak někomu na nervy, ale zato jste rádi v roli posluchačů živé hudby… Zpestřete rodinou oslavu, výročí vztahu nebo pracovní večeři a udělejte příjemný večer sobě i ostatním přímo u vás doma, na zahradě nebo jiném neobvyklém místě, kde se normálně nekoncertuje.

(Pražský) Výběr pro fajnšmekry:

  • Vážná hudba
  • Lidová hudba (se zpěvem nebo bez zpěvu)
  • Hudba francouzského jihu
  • Instrumentální jazz
  • Mix žánrů

Hudební workshop

Ovládáte alespoň základy hraní na klavír, flétnu, saxofon, trumpetu nebo housle? Chcete svoje znalosti a schopnosti dále rozvíjet pod taktovkou úspěšných hudebníků, které můžete vídat na koncertech, v divadlech i v televizi? Pak se chopte svého hudebního nástroje a hrrr na ně!

Na ty dvě hodiny, během kterých budou s vámi pilovat techniku, styly, improvizaci, frázování i harmonizaci melodií. Prostor samozřejmě bude i na vaše dotazy.

Poukaz je určen pro 1 osobu. Zážitku se zúčastní max. 8 osob.

Zážitek s virtuosem

Na skladě máme rovněž špičkové umělce, kteří se vám budou věnovat individuálně. Celé dvě hodiny budete mít toho svého umělce jen a jen pro sebe. Zaměříte se na styly, frázování, improvizaci, tónové efekty, gradaci, odblokování a získání sebedůvěry. Dozvíte se zajímavé informace, které vám v hudebce rozhodně neřeknou.

Jestliže chcete dostat své muzicírování na vyšší level, z koníčku udělat nástroj obživy, pak rozhodně potřebujete odborné vedení od těch nejlepších z nejlepších. Zážitek s virtuosem je určen pro houslisty, trumpetisty, saxofonisty a klavíristy.

Zážitek se koná v kulturním domě nebo u vás doma.

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky