Letošní Mezinárodní den dětí bude plný zážitků!

29. 5. 2014

Za pár dní oslavíme jeden z nejhezčích svátků v roce - Mezinárodní den dětí. A tento svátek našich malých ďáblíků je třeba oslavit. Vždyť udělat radost právě dětem je to nejlepší. Jen děti dovedou tak upřímně a od srdce dát najevo své pocity. A když se jejich očka a úsměv rozzáří, rázem zapomeneme, jak často nás ty uličníci zlobí.

Rodiče, školy, školky i města pořádají různé akce na Den dětí a ani my nezůstáváme pozadu! Trochu jsme se porozhlédli a našli jsme suprové zážitky pro menší i větší děti. A zážitky zbožňují děti nejvíce. Je to něco nového, mohou se u toho vyřádit a pochlubit svým kamarádům i těm, se kterými prostě “neka”.

Abychom udělali radost i rodičům, prarodičům, tetám či strýčkům, rozhodli jsme se, že vám darujeme slevu ve výši 100 Kč, kterou budete moct uplatnit při nákupu od 30.5. - 1.6.2014. Pro získání slevy zadejte při objednávce slevový kód: deticky. Tato sleva se vztahuje pouze na následující zážitky pro děti:

Vodní lyžování

Pokud je vaše dítko vodní živel, z vodního lyžování bude určitě nadšeno. Nemusíte se o něj strachovat, tyto vodní lyže jsou určeny pro děti od 8 do 16 let. Vaše dítě nejdříve dostane pokyny od zkušeného instruktora a poté bude moct řádit celé dvě hodiny.

Wakeboarding

Jedná se o kombinaci vodního lyžování a surfingu. Jezdí se na wakeboardu, což je krátká, ale dost široká vodní lyže, která je podobná surfu nebo snowboardovému prknu. Wakeboarding je vhodný pro děti od 8 do 16 let.

Minitank

Tak tohle je opravdová lahůdka pro všechny malé válečníky. Čeká je jízda v minitanku Tiger, který je zmenšenou kopií německého King Tigera. Tento stroj je poháněn spalovacím motorem a dosahuje rychlosti až 20 km/h. Díky svým pásům zdolá všechny překážky. Tankista je chráněn helmou, vestou a bezpečnostními pásy.

Tento zážitek je určen pro děti od 10 let.

Jízda obrněným transportérem BVP 

Ten, kdo si nechce na vojáka pouze hrát, ale chce se jím i stát, dá přednost jízdě v obrněném transportéru BVP, který si razí cestu neprostupným terénem. 

Tento zážitek je určen pro dospělé a děti od 8 let. Děti od 8-18 let musí mít souhlas rodičů.

Kurz vaření

Pomáhají vám vaše děti s vařením? Tak přihlaste svá dítka do kurzu vaření, kde si užijí spoustu zábavy a rozvinou svůj talent. Třeba vám doma roste budoucí šéfkuchař …

Kurz je rozdělen podle náročnosti do dvou skupin.

Ukázkové menu pro děti od 4 do 11 let

  • minišpízky s rajčátky a mozzarelou
  • hrášková polévka se smetanou
  • losos v bylinkovém kabátku
  • bramborová kaše s cibulkou
  • čokoládové muffinky

Ukázkové menu pro děti od 11 do 14 let

  • tatarák z uzeného lososa
  • barevný masový špíz
  • bramborová kaše se smetanou, cibulí nebo česnekem s opečenou slaninou
  • crème brûlé

Dětská oslava narozenin

Jestliže chcete uspořádat velkolepou oslavu pro svojí ratolest, rádi vám s tím pomůžeme. Na této párty nebude chybět řada her, malování na tvář, skvělá muzika, výborné jídlo a pravé dětské šampaňské z dobrého ročníku.

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky