Letní zážitky ve vodě, ve vzduchu i na silnici

11. 7. 2014

Léto je v plném proudu a mnoho z vás stále ještě přemýšlí, jak strávit dovolenou nebo prázdniny. Pokud se rozhodnete strávit léto s Adropem, nudit se rozhodně nebudete! Po celou letní sezónu se budeme starat o pravidelný přísun adrenalinu a zábavy.

Zážitky pro vodníky

Je vedro k zalknutí, všichni míří k vodě, ale vás prostě neláká představa, že se někde jen tak naplácnete na deku. A proč byste to také dělali, když si můžete užít spoustu osvěžující zábavy na vodních lyžích. Nebo snad už máte vodní lyžování v malíku a chcete vyzkoušet nové letní dobrodružství? Pak se vrhněte na flyboarding. Hezky se vykoupete a ještě se proletíte vzduchem. Můžete létat sem tam, dělat salta, vyskakovat z vody jako delfín, prostě řádit.

Zážitky ala létající Čestmír

Čestmír potřeboval kouzelnou květinu, aby mohl létat, vám k tomu postačí naše zážitky. Seskok padákem patří stále ke špičce našich letních zážitků. Se svým tandem pilotem hópnete z letadla ve výšce 4 km a pak zažijete tu nádhernou hrůzu z volného pádu, který zakončíte 15 minutovým letem s padákem.

Ten, kdo si chce hópnout z menší výšky, může vyzkoušet bungee jumping, který máme hned ve čtyřech variantách - bungee jumping z mostu, z televizní věže, z jeřábu a Kieneovu houpačku.

Dáváte před volným pádem přednost kokpitu letadla? I to vám můžeme zařídit. Let větroněm bude nezapomenutelným zážitkem pro všechny letecké nadšence.

Léto za volantem

Ať je léto, ať je mráz, vaše nejoblíbenější místo je za volantem. Pokud cítíte, že potřebujete vypilovat styl a naučit se zvládat svůj vůz v krizových situacích, navštivte naši školu smyku.

Smyky a těžko přístupný terén jsou naopak vítány? Pro offroadové nadšence je tu émerická legenda Hummer.  


Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky