Letem světem nebem

12. 4. 2018

Pěkně v tom lítáte!

Chcete mu dopřát to nejlepší, ale nevíte si rady s inspirací? Neva. My víme, jak ho dostat do nebe. Pojďme ho překvapit něčím, z čeho se bude štěstím vznášet ještě pěkně dlouho. 

Vzhůru do oblak!

Znáte Carla Fredricksena? Je to pohádkový dědeček, který si splnil svůj dávný sen, přivázal si na dům tisíce barevných balónků, vznesl se díky nim do nebe a odletěl za dobrodružstvím. Kouzelný příběh.

                   

No…, takový létající dům v nabídce sice zatím nemáme, ale zato vám můžeme nabídnout pohádkový let horkovzdušným balónem.

Balón totiž skrývá téměř neomezené možnosti. A je lepší. 

Můžete vybrat například privátní balón, který je ideální pro zaláskovaný pár. To víte, západ sluníčka, jenom vy dva v objetí, nádherný výhled a všude kolem jen božský klid a pohoda, … zkrátka nebeská romantika, co si budeme povídat. 

  

Moc sladké?

Pak mu darujte naši specialitku, let balónem pro chlapy. Počítejte s tím, že vás dost možná nechá doma. Vezme s sebou třeba partu kámošů, nasednou do koše a užijou si legendární nebeskou párty. Stevardka se postará o to, aby jim v průběhu letu nedošlo občerstvení (rozumějte hlavně pivo) a oni si tak budou vychutnávat dokonalý ničím nerušený relax s úžasným výhledem.

Nepřistřihávejte mu křídla

Každý muž potřebuje volnost, svobodu a někdy taky pořádnou dávku adrenalinu, po které bude lítat hlavou v oblacích ještě dlouho. Od toho jsme tady. Milujeme adrenalin a tak jsme perfektně připravení na to, zařídit mu den, na který nikdy nezapomene.

Pro piloty amatéry máme připravený simulátor stíhačky F16 , let skutečnou stíhačkou L-29 Delfín (její maximálka 665 km/h umí pořádně zatlačit do sedačky!), nebo možnost pilotovat vrtulník nebo ultralight. Dobrý ne? 

Všechny tyhle zážitky jsou perfektním dárkem pro muže, kteří mají rádi věci pod kontrolou a zároveň se vyžívají ve všem, co má různé páčky, hejblátka a tlačítka. V kokpitu těchhle strojů jich je totiž dost a dost. Takže se vyřádí i mužské vnitřní dítě. Během letu se zdají všechny problémy a starostí menší a menší, až se nakonec hlava úplně vyčistí a jenom si naplno vychutnává přítomný okamžik.

Nejvíc boží letecká zábava!

Pokud se o něj bojíte, raději zavřete oči.

Ale ne, vždyť byste to nemohli dočíst dál. :-) 

Říká se, že láska dává křídla a je známo, že nejvíc adrenalinu si člověk užije, pokud skutečně létá. No, s těmi křídly si nejsme jistí a tak jsme připravili parádní zážitky, u kterých nebudou potřeba, ale přesto člověk poletí a vychutná si ten úžasný osvobozující pocit.

Jak?

Existuje hned několik variant. U tandemového seskoku padákem si člověk užije skoro minutu volného pádu, je to paráda..., pořád má ale na zádech místo křídel instruktora a není to tak úplně ono. Proto nabízíme také základní parašutistický výcvik, během kterého si každý účastník užije dva seskoky. Sám. Jenom s padákem a nebeskou nádherou kolem sebe. Nejvíc!

Tak na co čekáte, objednávejte, anebo si zaleťte pro poukaz k nám do Liberce.

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky