Květnové novinky - podívejte se, co nového jsme pro vás připravili

26. 5. 2014

Protože o jedinečné zážitky je stále větší zájem, rozšiřujeme nabídku o nové a nové zážitky. Květen byl skutečně úrodný měsíc, takže se máte na co těšit. Na své si přijdou muži i ženy, tudíž nikdo nebude ochuzen!

Kurzy vaření

Pokud už vás omrzela svíčková se šesti a chtěli byste si rozšířit kulinářský rozhled, pak tu pro vás máme kurzy vaření. Stačí se jen rozhodnout, jakou gastronomii chcete poznat a pak už budete krok za krokem poodhalovat její tajemství. Vybírat můžete lekce z evropské kuchyně, asie a exotiky, sushi, steaky a maso nebo pralinky a sladkosti.

Pokud by vás zajímal přesný průběh těchto kurzů, přečtěte si náš článek o tom, jak jsme na vlastní kůži vyzkoušeli kurzy vaření.

Degustace rumů

Rum je alkokoholický nápoj destilovaný z melasy, nebo ze šťávy z cukrové třtiny. Takže zapomeňte na náš český “rum”, který je uměle dochucován rumovou esencí a poznejte pravé pirátské pití. Čeká vás degustace šesti prémiových rumů z Kuby, Barbadosu, Venezuely a dalších zemí. Po celou dobu degustace vás bude obsluhovat zkušený barman a ambasador pro rumy.

V rámci zaváděcí ceny je na tento zážitek 25% sleva! Sleva platí pouze do 1.6.2014, tak si pospěšte!

Dámská jízda

Jestli se svými kamarádkami či kolegyněmi z práce chcete podniknout netradiční dámskou jízdu, máme pro vás tip. Dámská jízda v našem podání vás zasvětí do tajů erotických pomůcek pro ženy. Zažijete spoustu legrace a dozvíte se mnoho zajímavostí o funkcích a zdravotních hlediscích pomůcek.

Simulátor vrtulníku KAMOV K-50

Simulátor vojenského vrtulníku KAMOV KA-50 je nejnovější model pohyblivého simulátoru Motion Sim druhé generace. Díky pohyblivé základně a síle přesahující 2 G se budete cítit jako pravý vojenský pilot.

Simulátory 7 in 1

Vyzkoušíte si role kapitána Boeingu 737, pilota stíhačky F16 Figting Falcon, kapitána ponorky U-BOAT, či závodníka Formule 1. Během 90 minut poznáte celkem 7 typů simulátorů z kategorie silničních, leteckých a podvodních simulátorů. U každého simulátoru bude k dispozici instruktor, který vás zasvětí do ovládání a scénáře simulace.

Adrenalinová offroad jízda

A na závěr je tu bonbónek pro offroadové nadšence. Posaďte se do offroad trialového speciálu vedle mistra Evropy a užijte si adrenalinovou offroad jízdu. Vybrat si můžete jízdu ze dvou variant a to buď v Praze nebo v rámci MČR.

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky