Dárek na Valentýna

29. 12. 2017

My víme, že svátek sv. Valentýna je pro mnohé muže pouze nutné zlo, ke kterému patří stres ze shánění toho nejlepšího překvapení a z překonání loňského božího dárku pro partnerku. Letos to ale bude jinak! Chceme, aby si muži svátek zamilovaných pořáááádně užili a ještě dlouho na něj nezapomněli. Takového efektu pravděpodobně nedosáhnete bonboniérou, ani oblečením plným srdíček. Na to jsou tady zážitky plné intenzivních emocí. 

Vymyslet originální dárek k Valentýnovi pro muže může být někdy pěkným oříškem, ale nevěšte hlavu. Jsme tady od toho, abychom vám dali tu správnou inspiraci.

Bungee jumping

Bungee jumping je perfektním dárkem pro každého muže milujícího pořádný adrenalin, vzrušení a zvýšený tep. Pokud si na to troufáte, můžete se do toho vrhnout po hlavě s ním při tandem skoku.

Degustace piva nebo pivního menu aneb Klídek a pohodička na Pivolodi

Víme, že období Valentýna je pro mnoho mužů stresující. Tak ho z toho vytrněte! Darujte mu úžasných pár hodin relaxu s výborným pivem nebo rovnou celým meníčkem na lodi s vlastním pivovarem uprostřed Prahy. Vrátí se nabitý novou pozitivní energií a bude vyprávět o parádním Valentýnovi.

 

Tantrická masáž

Pokud chcete darovat skutečně intenzivní zážitek, jasnou volbou je pro vás tantrická nebo erotická masáž. Tantrické masáže mají základ v taoistických, tantrických technikách, dále v bioenergetice a reflexologii. Obdarovaný si užije úžasnou relaxaci a perfektně se uvolní.

 

 

Simulátor volného pádu

Indoor skydiving je boží dárek k Valentýnu pro všechny milovníky adrenalinu a vzrušení. Ve větrném tunelu zažijí volný pád jako skuteční parašutisté při seskoku z letadla. Proud vzduchu se zde pohybuje okolo 200 - 280 km/h. Není se ale čeho bát, zážitek je zcela bezpečný a vhodný dokonce i pro děti od 5 let. Po celou dobu bude se skydivistkou ve větrném tunelu i zkušený instruktor, který mu pomůže, aby šlo o skutečně paráááádní zážitek, na který hned tak nezapomene a bude si ho chtít zopakovat znovu a znovu. Že volný pád není to pravé ořechové? A co takhle jiný simulátor z naší nabídky? Máme tam letadla nebo třeba i ponorku....

 

Romantický let letadlem při západu sluncem

Dalším tipem na valentýnský dárek je romantický let letadlem při západu slunce. To už je ale jiná romantika. Jen si to představte, jen vy dva, kouzelný západ slunce a nádherný výhled všude kolem, prostě jako v nebi… doslova.  Let bude načasován tak, abyste si mohli vychutnat západ slunce hezky z výšky a užili si to kouzlo okamžiku naplno. Po přistání pro vás bude připraveno romantické posezení při svíčkách s šampaňským.

 

Tak co, který zážitkový dárek jste vybrali?

Pokud ještě nemáte toho pravého favorita, mrkněte do naší nabídky, kde je více než 250 zážitků, ze kterých si vybere úplně každý.


 P.S.: kdybyste náhodou měli pocit, že jde o americký svátek, který nemá s láskou nic společného, zde trocha historie:

- Římané slavili 14. Února svátek bohyně Juno, která byla tradiční ochránkyní spokojeného manželství a rodiny. Byl to oblíbený termín pro sňatky, provdané ženy ten den dostávaly květiny a ty svobodné se květinami zdobily.

- ve 3. století n.l. žil v italské provincii Terni křesťanský biskup Valentin. Země byla ve stálé válce a zároveň byla i obrovská nechuť mužů k tomu dále válčit. Ženatí vojáci nechtěli opouštět své rodiny, svobodní se chtěli ženit. Císař Claudius tedy vydal dekret, který zakazoval sňatky, protože zkrátka potřeboval vojáky. Valentin ale zákazu nedbal a zamilované dvojice oddával tajně. Přišlo se na to, Valentin byl zatčen a popraven právě 14. Února. Na jeho počest se pak slaví svátek zamilovaných.

- ve starověkém Římě byl v tento den slaven svátek Lupercalia. V jeho předvečer byly do speciální urny házeny lístky se jmény svobodných dívek. Každý mladý muž si následně jedno vytáhl a daná dívka se stala jeho milou.

- v Anglii panovalo přesvědčení, že právě kolem tohoto data si ptáci volí své partnery. Zejména holuby a holubice, kteří jsou se svým partnerem celý život a společně s labutěmi jsou považováni za symbol věrnosti (ostatně je najdeme i na nejednom Valentýnském přání, že).

Vzhledem k mnoha uplynulým stoletím neumíme s jistotou říct, která z těchto variant skutečně stála u pravého počátku tohoto svátku, jisté ale je, že má svátek zamilovaných a lásky dlouhou tradici a stojí za to si jí se svými milovanými připomínat.  A nemusí to být nutně jenom 14.2. :-) 

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky