Horké červencové novinky

30. 7. 2014

Léto je v plném proudu a my děláme všechno proto, abyste si ho užili se vší tou letní parádou. Sháněli jsme nové zážitky po všech čertech a tohle je výsledek:

Dětská buggy

Začneme od zážitků pro naše nejmenší zákazníky. Pokud máte doma malého řidiče, který se už nespokojí s jízdou v obyčejném elektrickém autíčku, pak je tohle zážitek přesně pro něj! Naše dětská buggy je vhodná pro děti od 5 do 8 let.

 

 

 

 

 

Terénní bugina

Abyste nezáviděli svým dětem až se budou prohánět na trati v bugině, tak jsme raději zařadili do naší nabídky i buginu pro velké řidiče. Bugina boduje u malých i velkých. A u vás bude bodovat naše terénní bugina! Tak schválně, překonáte každou překážku, která se vám postaví do cesty?

 

 

 

 

 

Extrémní jízda na čtyřkolce

Chcete si osedlat čtyřkolku s pohonem 4x4 a zkrotit nepřístupný terén? Strmé kopce, speciálně upravený terén pískovny, voda a bláto, no prostě lahoda pro všechny adrenalinové nadšence… to je extrémní jízda na čtyřkolce.

 

 

 

 

 

Dobrodružná jízda na čtyřkolce

Jedná se o poněkud čistší variantu čtyřkolky atv. Projedete se okolím Vysočiny a Jihlavska. Vezmete to přírodou kolem luk, polí a rybníků, přes výdobytky naší civilizace (asfaltové cesty) až do míst, o kterých jste doposud neměli ani tušení.

 

 

 

 

 

Telčsko na čtyřkolce

Pokud se potřebujete na čtyřkolce pořádně vyřádit a projet “kus světa”, je tu pro vás jízda na čtyřkolce v okolí Telče. Čeká vás až 6 hodin poznávací jízdy, během kterých navštívíte gotický hrádek Roštejn, motokrosovou dráhu Dyjické mosty a na Telč shlédnete z nejvyššího bodu Vysočiny, z Javořice.

 

 

 

 

 

Soukromá plavba lodí

Na parníku se plavil každý, ale soukromou plavbu lodí zažil málokdo. Vy a vaše drahá polovička máte nyní jedinečnou šanci zažít romantiku na Vltavě. Čeká vás romantická plavba s vyhlídkou na Staré Město pražské a výborná večeře o třech chodech.

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky