Firemní školení - Google Apps

10. 4. 2014

Jsme dynamická firma, která chce svým zákazníkům dopřát to nejlepší … K hlavním pilířům naší práce patří komunikace se zákazníky a práce s internetem. A vzhledem k tomu, že se internet pořád vyvíjí, je zapotřebí abychom se vyvíjeli i my. Proto jsme se vydali do Prahy na školení Google Apps. 

Google Apps je horkou novinkou od Googlu. Jedná se o cloudovou sadu kancelářských aplikací, která našemu týmu umožní rychlejší spolupráci, zvýší produktivitu práce a dává nám možnost pracovat odkudkoli a z jakéhokoli zařízení. Prostě nám dá všechno, co potřebujeme k tomu, abychom se mohli soustředit pouze na Vás a Vaše přání.

Co jsme se naučili?

Naše parta “Adropáků” se od 9:00 do 16:30 školila pod odborným vedením pana Pavla Mináře, který nás pod heslem “Škola hrou” zasvětil do všech oblastí Googlu Apps. Všichni jsme si ze školení odnesli mnoho potřebných znalostí, ale co bylo to “nej”, tak na tom se nemůžeme shodnout. Všichni jsme však nadšeni z funkce Hangouts, která nám umožňuje daleko rychlejší komunikaci, sdílení obrazovky (ideální pro kolektivní  práci, nebo když inspirace nepřichází všichni dáme počítače dohromady), vzdálenou pomoc a mnoho dalšího. Z funkce Hangouts byl očividně nadšen i náš školitel, na kterého jen tak nezapomeneme.

Náš VELKÝ ŠÉF bude zřejmě nejvíc využívat možnost rezervace aut a vlakových jízdenek přes Google kalendář. Vedoucí péče pro dodavatele oceňuje vše, co ji zpřehlední práci s e-maily, kterých od našich zákazníků a dodavatelů dostává každý den požehnaně. Naší copywriterce a marketingové specialistce ulehčí práci sdílení obrazovky. Kolegyně, která má na starosti výběr nových dodavatelů, byla nejvíce nadšená z možnosti vrátit zpět již odeslaný e-mail (asi pro případ, že by omylem poslala výpověď).

Bylo toho mnohem víc, ale kdo by to všechno četl (a psal), že? Tak tady máte, alespoň výtah z našeho školení, které nebylo ani zdaleka poslední. 

To nejlepší na konec ...

Abychom všechny informace lépe vstřebali, šli jsme se po školení posilnit do liberecké restaurace. Teď už však končí veškerá zábava a je na čase vrátit se zpět do práce!

Galerie k článku

Čtyři stateční a pátá je za foťákem Náš školitel Jack Sparrow Nejlepší část dne

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky