Expo Boat 2014

14. 1. 2015

Ve dnech 27. – 30. 11. 2014 se na Výstavišti Praha - Holešovice uskutečnil 4. ročník veletrhu BOAT EXPO. Veletrh je určený všem milovníkům lodí a vodních sportů. Dozvěděla jsem se tam o novinkách, o současných trendech v oblasti lodní techniky, vybavení, bezpečnosti a potápění. K vidění byla široká škála vystavovatelů. K vidění byly platechetnice, motorové lodě, čluny, kajaky, příslušenství, dozvěděli jsme se informace o kapitánských kurzech, charterech, pojištění a leasingu. Člověk zde našel a dozvěděl se vše, co souvisí s rekreačním jachtingem a pobytem u vody.


Nabídka byla skutečně široká např. chartery plachetnic z české základny v Chorvatsku, kde pro příští sezonu přibude zcela specifický Oceanis 38. Ten lze objednat ve třech verzích podle způsobu využití – Day sailer, Weekender a Cruiser. U výstavního stánku bylo možné si vybrat a objednat nejen dovolenou se zajímavou výstavní slevou, ale i svou loď ze široké škály plachetnic, motorových člunů a jachet Beneteau.

 

Prezentovala se nejen loď Parker 750CC,  ale i AQUAkolo, které přináší neobvyklý zážitek. Předvedl se i modelový rok 2015 QUICKSILVER ACTIV 805 CRUISER, což je osm metrů dlouhá loď s možností jednoho nebo dvou závěsných motorů. Tento největší obytný Quicksilver má 8 metrů pohodlí a prostoru a je ideální lodí na cestování po řekách a mořích.


Nechyběla ani nabídka řízení komfortního klimatu v kajutě v kterékoliv roční době. Nezávislé testy prý plně prokázaly, že Webasto poskytuje svým zákazníkům nejlepší technologii.

Pokud sníte o širém moři a svobodě, tak neváhejte navštívit veletrh BOAT EXPO příští rok! 

I s Adropem si užijete na vodě!

Galerie k článku

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky