Dnes je Den čokolády a všech mlsounů

7. 7. 2014

Tak tohle bude zaručeně nejsladší článek na našem blogu! Právě proto ho věnujeme všem mlsounům a hříšníkům, kteří sprásknou tabulku čokolády na posezení. Všem těm, kteří potřebují svoji cukrovou drogu právě teď! Tito závisláci mají dnes důvod k oslavě, dnes totiž oslavujeme Den čokolády. A oslava bude vskutku stylová - čokoládová!

Jen my vás zahrneme čokoládou od hlavy až k patě. Nejen, že pro vás máme připravené čokoládové zážitky, navíc od nás získáte pralinky Milka ke každé objednávce (na druhu zážitku nezáleží), která bude zahrnovat i dopravu zážitku! Čokoládová akce platí pouze dnes 7. 7. 2014!

Pralinky

Pralinky jsou světoznámé čokoládové pokušení, které se vyplatí nakupovat jen ve specializovaných obchodech, kde však cena odpovídá kvalitě. Mnohem lepší je absolvovat kurz, kde se naučíte připravovat pravé belgické pralinky pod vedením zkušených mistrů cukrářů. A kdo ví, třeba se z vaší závislosti stane vaše nová profese!

Čokoládová masáž

Ty jsi má čokoládová á-á-á. Tak tenhle šlágr můžete zapět své milované až ji budete předávat dárkový poukaz na čokoládovou masáž. Pokud zbožňuje čokoládu, ale vždy kvůli ní trpí kalorickými výčitkami, zabalte ji do čokolády. Nejen že nepřibere ani deko, ale navíc bude její pokožka nádherně vláčná a pružná, z čehož zajisté budete mít radost i Vy!

Čokoládová masáž pro dva

Čokoládové masáže jsou samy o sobě velice příjemné a uvolňující. Tento účinek bude dvojnásobný, pokud s sebou ještě někoho přiberete. Pozvěte přítele, mamku či kamarádku a dopřejte si čokoládovou masáž pro dva.
Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky