Den rodiny

15. 5. 2014

Víte, že dne 15.5. se bude konat Mezinárodní den rodiny? Ne? Bohužel nebudete jediní. Zřejmě není Den rodiny takový marketingový tahák, jinak bychom Den rodiny znali a slavili ho jako Den svatého Valentýna. Přitom je skutečně co slavit … Zvlášť v dnešní době, kdy míra rozvodovosti a “popularita” singles života stále stoupá, by každá rodina měla slavit!

Oslavte to s Adropem!

Máte svou rodinu, kterou milujete, ale pro samou práci Vám na ni nezbývá moc času? Kdy jindy byste to měli napravit, když ne na Mezinárodní den rodiny?! Tak všeho nechte a užijte si společné chvíle a nezapomenutelné zážitky! Vy dodáte členy rodiny a my dodáme zážitky. Souhlas?

Ve čtvrtek 15. května 2014 si vyberte jakýkoliv zážitek a my Vám na něj věnujeme slevu ve výši 100 Kč v rámci oslav Dne rodiny. Stačí uplatnit kód: FAMÍLIE a zážitek se slevou je Váš!

Víkendové pobyty s dětmi

Dopřejte si se svou rodinou prodloužený víkend na Moravě! Nádherné památky, krásná příroda, zdravé hroznové víno pro děti a zdravé víno z vinného sklípku pro rodiče, no kdo by odolal … V této lokalitě se nachází mnoho cyklostezek, které jsou vhodné i pro ty nejmenší cyklisty. V ceně je zahrnuto ubytování ve ****hotelu s polopenzí, wellness, sportovní vyžití pro celou rodinu a mnoho dalšího.

Opilé sklepy

Jak již název napovídá, tento zážitek je vhodný spíše pro rodinné oslavy nebo pro rodiče a jejich dospělá robátka. Opilé sklepy Velké Pavlovice Vám nabízí ubytování na 1 noc v originálních veselých domečkách, které jsou v České republice skutečnou raritou. V ceně je rovněž vinařský trojboj, během kterého se zúčastníte degustace ve třech sklípcích.

Rafting

Vaše pubertální dítka s Vámi nechtějí jet na výlet s tím, že je to "trapný"? Pak jim dopřejte pořádné vzrůšo, při kterém se rozhodně nudit nebudou. Rafting jim zvýší hladinu adrenalinu a dá jim pořádně do těla. A kdo ví, třeba je to vyléčí a příště s Vámi raději půjdou do ZOO, nebo naopak budou jezdit s rodiči na vodu každý rok a dobrovolně. Tak jako tak zvítězíte!

Let balónem

Vystoupejte se svou rodinkou vzhůru k výškám a podívejte se na svět z ptačí perspektivy. Fantastický výhled a zážitek pro celou rodinu. Čeká vás i slavnostní křest a přijetí do stavu “balonářského”.

Bungee jumping

Bungee jumping je zážitek pro rodiny, které mají adrenalin v krvi. Postavíte se na okraj, vezmete všechnu svoji odvahu i odhodlání a skočíte! 

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky