Dárky na poslední chvíli

20. 12. 2018

Jste už těsně skoro před infarktem, protože sháníte vánoční dárky na poslední chvíli? E-shopy už píšou, že nestíhají doručovat do Vánoc a fronty v obchoďácích nechcete ani vidět, natož abyste v nich hodiny stáli? No jo, ale co teď?! Přeci nemůže být pod stromečkem prázdno. Nekupujte hlouposti, které stejně skončí v lepším případě na dně skříně, anebo jako dárek u někoho dalšího. 

A vůbec, buďte v klidu, máme pro Vás snadné, rychlé a pohodlné řešení, se kterým navíc uděláte obrovskou radost. 

Takže jak na to? 

1) vyberte si z naší nabídky více jak 300 paráááádně nadupaných zážitkových dárků

2) zaplaťte platební kartou přes GoPay

3) počkejte na e-mail s e-poukazem (bude to trvat jen několik sekund :) )

4) vytiskněte ho (tento krok je volitelný, poukaz můžete také poslat e-mailem, pokud to mají Vaši blízcí raději touto formou)

5) zabalte

6) užívejte si Vánoc a radosti blízkých

Nakupujte kdykoli a odkudkoli

Naše zážitky můžete objednávat NONSTOP ve dne, v noci i o víkendech a svátcích. A skvělé je, že to nebudou jenom nějaké hlouposti, abyste splnili nějakou darovací povinnost. V naší nabídce najdete pro každého takový dárek, který ho naprosto nadchne a zanechá v něm na dlouho intenzivní emoce. Ať už sháníte last minute dárky pro gurmána, sportovce, drsňáka, který miluje adrenalin, nebo piráta silnic, u nás vždy najdete to pravé. 

Univerzální poukaz 

Pokud si nejste jistí, co by si Vaši blízcí přáli a nechcete střílet od boku, zvolte univerzální poukaz. Vy si určíte hodnotu (od 500 Kč až do 20 tisíc) a obdarovaný už si pak sám vybere az co poukaz vymění. 

Jak se to dělá? Je to snadné, hele

S námi už budou vždycky jenom klidné Vánoce plné úžasných dárků, které nakoupíte klidně i na Štědrý den ráno. Takže žádný stres a hezky v klídku si pusťte pohádky. 

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky