Dárek pro tanečníka aneb Hurá na parket

28. 2. 2018

Každý muž, který svou partnerku při tanci sebevědomě vede, ovládá klasické tance a pohybuje se po parketu jako lev salónů, je naprosto neodolatelný. Umí i váš tanečník všechny tance, které využije na plesech?

                        

Valčík, polka, waltz, jive, foxtrot a chacha jsou klasika. Když k tomu přidá ještě kroky salsy, rumby nebo třeba tanga, okouzlí všechny kolem a svou partnerku obzvlášť! Stačí k tomu absolvovat některý z našich kurzů tance v Praze. Mrkněte

                        

Je libo kurz tance s mistrem ČR?

Kristýna Mücková a Vítězslav Mrázek se jako taneční pár hned několikrát stali mistry ČR a teď by rádi své mnohaleté taneční zkušenosti předávali dále. Během 45 minutové lekce s tanečníkem nebo tanečním párem vypilují přesně to, co je nejvíce potřeba. Chcete, aby ovládal alespoň základní kroky, nejde mu otočka na druhou stranu v polce, nebo si plete kroky ve valčíku? Anebo máte ambice společně předvést na plese třeba perfektní polku či tango anebo alespoň některou figuru, kterou znáte z filmu? Chtěli byste zazářit jako Patrick s Jennifer v Hříšném tanci, nebo hvězdy filmů jako Step Up, Smím prosit či Tančím, abych žil? Žádný problém. Nebojte se společně se svým tanečním partnerem svěřit se do rukou profesionálů, uvidíte, že výsledek bude stát za to.

Není to trochu málo?

Pokud se vám jedna 45minutová lekce zdá krátká a chtěli byste mu darovat větší nálož tanečních kroků, pak je tady náš rychlokurz tancování jako dárek, kde můžete vybírat mezi variantou na hodinu a půl a variantou na 3 hodiny. Rychlokurz tancování je perfektní příležitostí pro to si zopáknout základy z tanečních, anebo se naučit nějaké pokročilejší kroky či figury klasických tanců. Pod individuálním vedením profesionální tanečnice ovládne všechny klasické tance, které užije na každé taneční zábavě i plese. Během hodiny a půl nebo tří hodin se jeho tělo dostane do toho správného rytmu, získá sebedůvěru a vryje si do svalové paměti důležité taneční kroky.

Pořád málo? Pak pro vás máme připravený celodenní 6hodinový taneční kurz Jeden den StarDance, který je rozdělený na dva bloky po čtyřech 45minutových lekcích. A to už je pořádná makačka! Tento kurz je určen pro pokročilé nadšence, znamená totiž celý den plný pilného a velice intenzivního tréninku tance, respektive dvou tanců. Během prvních tří hodin vypiluje perfektně první tanec a po obědové pauze pak druhý, který si sám zvolí. Na závěr dne si pak střihne oba dva v profesionálním provedení a už už se bude těšit na ples, aby všem předvedl, co se naučil.

Víme, že ples v Opeře už sice letos byl, ale jiných plesů je ještě celá spousta a navíc… příští sezóna tady bude dřív, než řeknete valčík.

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky