Co si připomínáme 6. července?

6. 7. 2014

Co bychom si asi tak mohli v tento den připomínat?! No, přeci to, že konečně začalo léto, sluníčko pěkně PŘIPÉKÁ, grilovačky jsou v plném proudu a školáci jsou na dva měsíce osvobozeni od učitelského KÁZÁNÍ.

Potřebujete zahřát?

Některým z nás stačí opalovačka u bazénu, jiní se jedou zahřát do tropů, ale někomu ani to prostě nestačí. Pokud raději dáváte přednost PLAMENŮM vášně, máme pro vás pár žhavých tipů.

Naše žhavé zážitky

Jestliže chcete vyzkoušet vysoce kontaktní zážitek, který bude plný příjemných dotyků, a to nejen na vašich zapalujících se lýtkách, vyzkoušejte erotickou masáž. Na žádné jiné masáži se tak dokonale neuvolníte!

Že by vás doma čekal hotový KONCIL, kdyby jste se opovážili uvolnit někde jinde než doma? Nevadí! Pro všechny podpantofláky a podpantoflačky je tu mírnější varianta - tantrická masáž. A kdyby ani tohle doma neprošlo, tak vezměte svoji drahou polovičku s sebou! V Plzni totiž pořádáme kurzy tantrických masáží pro páry. Kurzy se konají individuálně, vždy pouze pro jeden pár. Zaručujeme vám, že po tomhle zážitku budete mít oba dva HUSÍ kůži.

Pánové prominou, ale tohle bude ryze ženská záležitost. Pokud ovšem nehledáte skutečně žhavý dárek pro svou partnerku nebo jen způsob, jak si od ní na jeden večer odpočinout. Ať už hlasujete pro jednu či druhou variantu, pošlete ji i její kamarádky na dámskou jízdu, kterou ještě nezažily. Během této párty totiž budou zasvěceny do tajů erotických pomůcek pro ženy!

Tak co, už víte, jakou událost si připomínáme 6. července? Jestli ano, pak jste tedy LIŠKA RYŠAVÁ!

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky