Červnové novinky - co nového jsme pro vás připravili

30. 6. 2014

Ani v červnu jsme nezaháleli a důkazem toho jsou další tři nové zážitky v naší nabídce. Dámy a pánové přivítejte hvězdy dnešního večera:

Katapult

Víte o někom, koho by stálo za to vystřelit na Mars? Tak mu kupte náš zážitek s katapultem. Náš katapult sice nemá meziplanetární dostřel, ale uznejte, že i výška 36 metrů je úctyhodná. Odměnou za překonání strachu mu bude příval adrenalinu a jedinečný pocit svobody. Bude zkrátka volný jako pták.

Jízda v obrněném tanku T-55

Zelené srdéčko všech vyznavačů vojenské historie poskočí radostí. Čeká je totiž jízda tankem T-55 ze 40. let.

Součástí balíčku je:

  • komentovaná prohlídka tanku T-55
  • focení
  • zapůjčení tankistické kukly
  • možnost vyzkoušení bojových poloh tankisty a bojové pozice uvnitř tanku
  • jízda na terénním okruhu v délce 1 km = 3 okruhy tankodromu

Jestliže si chcete hrát na vojáčky, doporučujeme zapůjčit si (za poplatek) maskovací kombinézu.

Strašidelná Praha

Uuááá! Bát se a přitom poznat naše hlavní město ze stinné stránky?! Tak to vám umožní pouze strašidelná Praha! Vybírat můžete hned ze tří tras:

1. Strašidelná procházka po Starém Městě

Trasa vede přes Ovocný trh, Ungelt, pokračuje přes Staroměstské a Malé náměstí směrem ke Karlovu mostu. Budete procházet tajemné uličky Starého Města při poslechu legend O žebravém kostlivci, O Turkovi z Ungeltu, O Golemovi, O bezhlavém Templáři, O mistru Hanušovi atd.

2. Za strašidly na Pražský hrad

Kdo straší na Pražském hradě? Ne, není to pan prezident. Tato trasa vede přes Loretánské a Hradčanské náměstí k Pražskému hradu. Projdete všechna nádvoří až k věži Daliborce. Vyslechnete si příběh o staviteli Černínského paláce, tajemné vyprávění o zjeveních ve svatovítské kapli i drama krásné Brigity z Jeleního příkopu.

3. Strašidelný Vyšehrad

Trasa Vás povede přes Táborskou bránu u Vyšehradu, kolem kostela sv. Petra a Pavla, uvidíte Vyšehradský hřbitov a mnoho dalšího. Legendy o kněžně Libuši a dalších bájných postavách jsou samozřejmostí. Poznáte však i další méně známe legendy O duchu hodného panovníka, O tureckém psu, O vyšehradském hřbitově a O podivných mších v kostele.  

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky