Adropácká bojovka: Jízda v BVP

21. 8. 2015

Tak a máme tu poslední výstup z našeho teambuildingu. To jste rádi, co? Každý rádoby odborník na mezilidské vztahy by mi jistě potvrdil, že na každém správném teambuildingu nesmí chybět bojovka. A proto jsme ji ani mi nemohli vynechat! Jízda v obrněném transportéru BVP byl náš jediný společný zážitek a náramně jsme si ho užili.

Úkol č. 1 - Prozkoumat terén

Když jsme dorazili do areálu v Milovicích, kde jsme absolvovali jízdu v BVP, ujal se nás bývalý armádní technik, a ukázal nám “svou” sbírku tančíků. Celý výklad o bojové technice okořenil historkami z vojenské služby, které byly samozřejmě nejzajímavější.

 

Poté jsme se přesunuli do areálu bývalého vojenského tankodromu, kde se prohánějí tanky, BVPéčka, ale i čtyřkolky a terénní motorky.

Úkol č. 2 - Přežít

Podle rozkazu jsme nastoupili do BVPéčka a vyjeli jsme obhlídnout terén, jestli se tam neskrývá nějaká nepřátelská jednotka. Ač veterán, svištěl si to celkem rychle, ale crossová motorka nás stejně předjela, no. Narozdíl od motorkáře, jsme ale vymetli každou jámu, křoví a kaluž, takže jsme si jízdu užili s plnou polní.

Po půl hodině “vyhlídkové” jízdy (jako správná pěchota bychom měli být zavření v kastliku) jsme se samozřejmě museli spořádaně vyfotit a pak už jsme byli osvobozeni od tělocviku i vojenské služby. S námi by to prý nevyhráli.

Lucie S.

Galerie k článku

Diskuze

Test | 29. 9. 2015 9:18

lmrmfrew