Adrop vás zve na závod Ještědman.cz

7. 8. 2015

Dne 12. září 2015 si doběhněte na Ještěd pro naše zážitky! Premiérový ročník klání běžeckého závodu Ještědman.cz nabídne závodníkům dvě kategorie, ve kterých se mohou utkat – „Drtič“ (13 km drsného výběhu kolem skokanských můstků) a „Pohodář“ (kombinace 2 km běhu a 6 km sjezdu na koloběžkách).

Obě kategorie budou startovat vedle skokanských můstků a úvod tak obstará řádný výšlap pod lanovkou. Pak ovšem "Drtiči" odbočí směrem Černý vrch, na Pláně, k Šámalům a podél Panského lomu se vrátí zpět ke skokanským můstkům.

/Video z testovacího běhu „Drtiče“/

"Trať už jsme několikrát probíhali a je to skutečně velká dřina," říká Rostislav Peníška z pořádající agentury Adrop a dodává: „ a proto jsme do závodu zařadili i pohodovější a tím pádem snadnější trať, která je vhodná i pro rodiny s dětmi“. Závodníci mohou trať vyběhnout, vylézt nebo vyšlápnout až k chatě Ještědka, kde obdrží koloběžky a čeká je příjemný sjezd až do cíle.

První tři běžci v obou kategoriích získají poukazy na zážitky dle výběru a dále poukazy na vybavení od SportObchod.cz. Aby byl Ještědman.cz kompletní, nesmí na akci chybět Jiří Mánek - tedy muž právem zvaný Ještědman. Ten má na kontě už téměř 2500 výstupů na Ještěd a bude čestným startérem závodu.

Pokud jste tedy milovníky adrenalinu, sportu a liberecké dominanty Ještěd, nesmíte chybět 12. září ve 14 hodin ve skokanském areálu Ještěd. Více informací a podklady pro registraci naleznete na www.jestedman.cz. "Naším cílem je, aby si všichni alespoň malinko zvedli hladinku adrenalinu," uzavírá Rostislav.

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky