Adrop má zážitek s Tatrou

19. 8. 2014

Hledáme nové zážitky, staráme se o naše zákazníky i dodavatele, vymýšlíme zlepšováky, testujeme naše zážitky a píšeme na ně recenze, zkrátka je toho mnoho a tak jsme si řekli, že je na čase si také trochu oddychnout a užít si trochu zábavy. A jak si zážitková agentura užívá zábavy? Překvapíme vás… samozřejmě se vrhá na zážitky! Tentokrát jsme se vrhli pouze na jeden, ale ten tedy stál za to!

Replika dakarského speciálu do každé rodiny

Nikdo z nás není kdoví jaký blázen do automobilů ani offroadu, ale přesto nás Tatra 815 8X8 už dlouho lákala. Kdo by se také nechtěl projet v dakarském speciálu? Jedná se sice pouze o jeho repliku, ale to našemu zážitku na kráse vůbec neubíralo!

Nad Tatrou sa blýska...

Přijeli jsme do jedné pískovny nedaleko Prahy a tam stála ONA! Replika Tatry, která se zúčastnila závodu Rallye Paris - Dakar v roce 1988. Nejdříve proběhlo focení s hvězdou večera (ač bylo pravé poledne) a pak jsme jeden po druhém začali šplhat do kabiny. Už to byl zážitek. Do kabiny se pohodlně vejde 6 lidí, což jsme si mohli vyzkoušet na vlastní kůži, jelikož jsme jeli v plném počtu.

Kamera - klapka - AKCE!

Zapnuli jsme kameru a jelo se. Samozřejmě jsme se vezli pouze jako spolujezdci. Řídil sám pan majitel nadupané Totalky. Zatímco on se držel pevně volantu, my se drželi sedaček a sebe navzájem, abychom se neskutáleli pod sedadla. Tak se pozná poctivě upravená off-road dráha!

S tímhle kolosem jsme projeli všechny strmé kopce, srázy, muldy, neunikla nám jediná překážka. Když jsme stoupali do jednoho super strmáku, prakticky jsme leželi na zádech a viděli jen nebe, jako bychom letěli v raketě směr vesmír. Chvíli na to jsme vyseli jedním kolem ze srázu (ještě, že má Tatra dalších sedm), což pan majitel laškovně okomentoval slovy: “Byl by to docela průšvih, kdybychom se převrátili, co?” Ehmm, docela jóó, no…

Byla to skutečně dobrodružná jízda, kterou jsme si nevýslovně užili. A proto upřímně doufáme, že bude více takových teambuildingů a pevně věříme, že naši důvěru a očekávání náš pan šéf nezklame!

Galerie k článku

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky