7 věcí, které jste ještě nezažili!

27. 10. 2014

Kolik zážitků máš, tolikrát si člověkem… Teď si můžete zvýšit skóre hned 7x a to s našimi novými přírůstky, které se za říjen urodily.

Hoverboard

Tak tohle je zážitek pro všechny milovníky sci-fi filmu Návrat do budoucnosti. Nejde sice o antigravitační hoverboard, ale ten vodní má taky šťávu! Tohle prkno vás vynese až do výšky 5 metrů nad vodní hladinou! Ten, kdo má strach z výšek se samozřejmě může držet víc při zemi, respektive při vodě.

Ovládání a pohyb na hoverboardu je snadný, stačí udržet rovnováhu a pak už si jen budete užívat fascinující pocit levitace. Lekcí hoverboardingu vás provede zkušený lektor.

Zážitek je určen pro dospělé a děti od 12 let.

Cupcakes

Ve vodě tráví a proto je teď na čase něco zdlábnout. Ovšem bez práce nejsou koláče, v tomto případě není cupcakes. Nejdřív se ho musíte naučit na našem kurzu, abyste pak mohli ohromovat rodinu a přátele svým cukrářským umem.

Naučíte se péct vanilkový i čokoládový korpus (delicti), zdobit krémem (čokoládovým, tvarohovým i máslovým), marcipánem a modelovanými ozdobami.

Doba trvání kurzu: 3 - 3,5 hodin.

Kutnou Horou na rikše

“Já jsem z Kutný Hory, z Kutný Hory koudelníkův syn”… tak přesně tuhle hitovku si můžete broukat při jízdě rikšou. Ta vás proveze nejzajímavějšími kouty Kutné Hory. Pokocháte se nejkrásnějšími památkami a díky audioprůvodci nepřijdete ani o výklad.

Zážitek je určen pro 1 - 3 osoby. Vhodné i pro handicapované osoby.

Velorex alias Prdlavka

Stěrače stírají, ostřikovače stříkají a klakson troubí… No, předvýjezdovou kontrolu jsme udělali, takže sedněte za volant a jedem! S legendárním Velorexem 350 urazíte cca 50 kilometrovou cestu, která vede krásnou krajinou a blízko několika památek, kde je možné zastavit a zpestřit si výlet jejich prohlídkou.

Jízda v supersportu dle výběru

Dáváte přednost rychlejším a novějším bourákům? V naší nabídce je jich hned několik. Jízda v supersportu Porsche 911 Turbo, Audi R8, Nissan GT-R nebo Ford Mustang GT Convertible 1966 bude prostě nezapomenutelná!  Čeká vás 30 minutová jízda v běžném provozu i na dráze letiště.
Možnost natočení profi videa z jízdy.

Adrenalinový let vrtulníkem

Neláká vás adrenalin ve vodě, na silnici ani u sporáku? A co takhle adrenalin ve vzduchu? Že to zní skvěle?! Tak to tu pro vás máme skutečně netradiční zážitek - adrenalinový let vrtulníkem! Poletíte rychlostí až 200 km/h vrtulníkem typu R22 nebo R44. Zkušený pilot vám předvede několik adrenalinových obratů, které zažijete pouze při letu vrtulníkem.

Easydrift

Vyřádit se a ještě se u toho naučit ovládat vozidlo v řízeném smyku? Tak tohle zažijete jedině ve voze Opel Astra OPC se speciální úpravou EASYDRIFT. Naučíte se zkrotit 300 koní pod kapotou, předvést správný drift a ovládat auto v bočním smyku. To vše se odehraje na letištní dráze!

Diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky